Poprzedni temat «» Następny temat
Debor XII automat
Autor Wiadomość
suchotnik7 
Starszy Ryżowy


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 685
Skąd: Kraków
 #16  Wysłany: 2012-02-27, 14:39   

MichalKrk, jeśli jesteś z Krakowa, jak sugeruje nick to biegaj do Kowala na Basztową, jak z zegarka da się coś jeszcze wyciągnąć to tylko u niego :wink: No i nie wyśmieje Cię jak np Strojny :twisted:
 
 
Michał
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pomógł: 67 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 14363
Skąd: KR
 #17  Wysłany: 2012-02-27, 14:48   

suchotnik7, dzieki za info, jakos specjalnie mi na nim nie zalezy bo raczej byl kupiony z ciekawosci co to za cudo za smieszne pieniadze, ale po segestiach kolegow z forum sprobuje go przerobic... O ile sie uda :)

Myslisz, ze gosc moze ponoc w wykonaniu tarczy do niego?

Znasz jeszcze jakies godne uwagi miejsca w Krk?
_________________
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-02-27, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suchotnik7 
Starszy Ryżowy


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 685
Skąd: Kraków
 #18  Wysłany: 2012-02-27, 15:33   

Zapytać zawsze możesz, to fajny człowiek, jak będzie umiał to pomoże. Ja chodzę do niego, ze dwa razy byłem u Strojnego bo mają wibrograf (tak się chyba nazywa to narzędzie do precyzyjnej regulacji chodu zegarka) i komorę ciśnieniową gdzie można sprawdzić szczelność zegarka. Przy czym Strojny jest drogi i z pogardą patrzy na tanie zegarki, Kowal ma naprawdę przystępne ceny, ja jestem zadowolony. Podobno dobry zegarmistrz jest gdzieś przy DH Wanda i w Jubilacie. Przy czym tam nigdy nie byłem.
 
 
prezesso 
Klon Kierownika Pola Ryżowego
street's disciple


Pomógł: 70 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 13436
Skąd: Łódź
 #19  Wysłany: 2012-02-27, 15:43   

Michał, to poważnie jest pierdoła.
Jak pójdziesz do niego z naprawą to daj mu nową tarczę, niech ci zeszlifuje do rozmiaru starej i upitoli nóżki.
Taką tarczę wyślij tu:
http://allegro.pl/profesj...2169986316.html
A jak ci przyślą zrobioną (wg dowolnego projektu) to zanieś ją z powrotem do swojego majstra i niech ci złoży z użyciem taśmy dwustronnej (ale to on juz będzie wiedział).
I koniec. A wskazówki w tym co masz są ładne, koperta"możebyć" więc powinien fajny zegarek wyjść.
_________________
Skate or die!
 
 
Michał
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pomógł: 67 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 14363
Skąd: KR
 #20  Wysłany: 2012-02-27, 16:08   

suchotnik7, chodze do DH wanda, gosc jest naprawde rewelacyjny, wie duzo o zegarkach i potrafi doradzic

prezesso79, myslalem jeszcze o wymianie dekielka na calkiem przezroczysty,
_________________
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 
 
suchotnik7 
Starszy Ryżowy


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 685
Skąd: Kraków
 #21  Wysłany: 2012-02-27, 16:58   

Też słyszałem o tym z Wandy dobre opinie ale były jakieś plotki, że podobno ma zwijać interes... Cieszę się, że były przesadzone, dobrych fachowców zawsze za mało :wink: Ja mieszkam w centrum, więc do Kowala mam dużo bliżej i już się przyzwyczaiłem :twisted:
 
 
Michał
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pomógł: 67 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 14363
Skąd: KR
 #22  Wysłany: 2012-04-06, 00:02   

minęło pawie 1,5 miesiąca i o dziwo.. nowy zegarek dotarł.... mechanizm działa tym razem bez zarzutu, ale za to klamrę szlag trafił... a te teleskopy.. kupowałem już od majstra w Krk chińskie po 2 zł, ale te... chyba są warte 0,02 USD :mrgreen: najlepsze jest to, że jak chciałem wymienić klamrę od tego wcześniejszego to teleskop też trafiło...

no ale nic, stwierdziłem, że założę mu pasek od portugalca (przy tym pasku ze śmiechozaura pasek z portugalczyka to skóra strusia full wypas) i tu ku mojemu ogromnemu zdziwieniu... :shock: pasek ze śmiechozaura zamontowany był w sumie na czterech teleskopach, po dwa z każdej strony :shock:
_________________
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum