Poprzedni temat «» Następny temat
Który pilot PARNIS?
Autor Wiadomość
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #46  Wysłany: 2011-11-30, 19:46   

Bierz cztery :)
4 style warto mieć po jednym .

Określ jaki styl do ciebie bardziej gada .
_________________

 
 
PeaceMac
[Usunięty]

 #47  Wysłany: 2011-11-30, 23:36   

Kupić cztery... :wink: Tak by było najlepiej i pewnie nie byłoby moich postów tutaj. Na razie jednak nie stać mnie na takie szaleństwo. Generalnie to najbardziej mi się podobają te dwa z białą tarczą oraz ostatni z niebieską (jest też wersja z czarną kopertą). Ogólnie potrzebuję takiego zegarka do co dziennego użytku a nie pod jakiś garnitur. Wiem że ten ostatni jest kwarcem a tamte dwa to automaty. Kiedyś miałem Seiko 5 w automacie, ale nie wiem czy chodziłem za mało dynamicznie a może za mało gestykulowałem :) ale bardzo szybko się zatrzymywał. Nie wiem jak to jest w przypadku Parnisa? Zastanawia mnie też ten przezroczysty dekielek - jak on spisuje się w praktyce?
To takie minusy jeśli chodzi o te dwa automaty. Co do tego kwarca to wizualnie jest fajny, ale...kwarca już mam :)
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #48  Wysłany: 2011-12-01, 00:13   

PeaceMac te automaty są w porządku a i przez przeszklony dekiel możną po podglądać werk i nie ma wstydu , długa rezerwa chodu i dokładność to za taką kasę bardzo dobry wybór .
A ten twój Seiko to coś musiał mieć jakąś mała wadę że tak krótko pochodził .
_________________

 
 
Comrade
[Usunięty]

 #49  Wysłany: 2011-12-01, 00:54   

Ja mam opcję nr 1 tyle, że z czarnym paskiem, którym można z powodzeniem wbijać gwoździe. Widzę, że teraz rzucają do nich brązowe krowie pachy. Może będą bardziej (z)nośne
 
 
PeaceMac
[Usunięty]

 #50  Wysłany: 2011-12-01, 11:23   

Wszystkie te modele kupisz bezpośrednio u majfriendów jakieś 10 dolców taniej.[/quote]

U majfriendów na Ebayu rozumiem? Ja niestety nie mam PayPala więc jest pewna trudność...(tamte fotki wrzuciłem dla przykładu). A jak w ogóle wygląda przesyłka bo gdzieś na Allegro widziałem - że jest jakieś dość fajne pudełko - choć wyglądało mi na własne rękodzieło? Parnis zaopatruje swoje wyroby w pudełka?
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #51  Wysłany: 2011-12-01, 11:26   

Wysyłają w standardowych kopertach. Pudełko to jest pomysł tego polskiego sprzedawcy, notabene naszego byłego kolegi. :twisted:

Majnfriendzi mają też swoje sklepy. Jeśli nie masz paypala, to mogę Ci w zakupie pomóc. :wink:
 
 
PeaceMac
[Usunięty]

 #52  Wysłany: 2011-12-01, 11:41   

Może bym się zdecydował na Twoją pomoc Blaz :) A czy mógłbyś mi wyliczyć mniej więcej ile - z Twoją pomocą -kosztowały by te dwa pierwsze automaty - nie koniecznie u tego majnfrienda - ale w takiej konfiguracji paska, koperty oraz tarczy...
Będę wdzięczny :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez PeaceMac 2011-12-01, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #53  Wysłany: 2011-12-01, 11:50   

Pozwolisz, że za kilka godzin dam Ci znać na PW? :wink:
 
 
PeaceMac
[Usunięty]

 #54  Wysłany: 2011-12-01, 12:13   

A jeszcze mam jedno pytanie a propos PZL. Właśnie natknąłem się na dość ciekawy projekt
http://www.chinawatches.p...11cfb13585c0d8d
Czy został on wykonany i czy jest do kupienia bo wygląda bardzo przyzwoicie? Widziałem że posta wystawił Jimi Jump ale nie mogę go odnaleźć na forum...
Ostatnio zmieniony przez PeaceMac 2011-12-01, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #55  Wysłany: 2011-12-01, 12:45   

Musisz sprawdzić na podforum radzieckim na kiziowisku, ale projekt chyba dalej ma się nijak.
Z PZLką to on nie ma zbyt wiele wspólnego ;-)
_________________
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #56  Wysłany: 2011-12-01, 13:00   

PeaceMac napisał/a:
A jak w ogóle wygląda przesyłka bo gdzieś na Allegro widziałem - że jest jakieś dość fajne pudełko - choć wyglądało mi na własne rękodzieło? Parnis zaopatruje swoje wyroby w pudełka?


Pudełka to własna radosna twórczość naszego byłego kolegi, który dość nieelegancko rozstał się z nami i forum. Do niego, jako sprzedawcy nikt dotychczas zastrzeżeń nie zgłaszał.
 
 
Comrade
[Usunięty]

 #57  Wysłany: 2011-12-01, 16:08   

Mam takie pudełko, całkiem zacny pomysł :smile:
 
 
Radoha
Kulis


Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Małopolska
 #58  Wysłany: 2011-12-02, 18:45   

PeaceMac napisał/a:
A jeszcze mam jedno pytanie a propos PZL. Właśnie natknąłem się na dość ciekawy projekt
http://www.chinawatches.p...11cfb13585c0d8d
Czy został on wykonany i czy jest do kupienia bo wygląda bardzo przyzwoicie? Widziałem że posta wystawił Jimi Jump ale nie mogę go odnaleźć na forum...


Z tego co się orientuję to jest w trakcie realizacji przez producenta. Niestety lista na te zegarki była już zamknięta jakiś miesiąc temu, ale może któryś z przyszłych właścicieli będzie chciał zrezygnować przed odbiorem. Tak czy inaczej po więcej szczegółów musisz udać się na KMZiZ.
 
 
PeaceMac
[Usunięty]

 #59  Wysłany: 2011-12-05, 20:45   

Sorry, że tak cały czas pytam i marudzę. Chodzi mi jeszcze o dwie rzeczy - jak wygląda awaryjność Parnisów i ewentualne sprawy gwarancyjno-naprawcze?
 
 
Monter 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
... Poyekhali


Pomógł: 13 razy
Wiek: 85
Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 3469
Skąd: Gdynia-Puck okolice
 #60  Wysłany: 2011-12-07, 15:05   

PeaceMac napisał/a:
Sorry, że tak cały czas pytam i marudzę. Chodzi mi jeszcze o dwie rzeczy - jak wygląda awaryjność Parnisów i ewentualne sprawy gwarancyjno-naprawcze?

Raczej nikt z tu przesiadujących użytkowników nie narzeka, a jak sie już sypnie, to trza pisać do sprzedawcy.
_________________
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum