Który pilot PARNIS?
Odpowiedz do tematu

:
Bierz cztery :)
4 style warto mieć po jednym .

Określ jaki styl do ciebie bardziej gada .

PeaceMac
[Usunięty]
:
Kupić cztery... :wink: Tak by było najlepiej i pewnie nie byłoby moich postów tutaj. Na razie jednak nie stać mnie na takie szaleństwo. Generalnie to najbardziej mi się podobają te dwa z białą tarczą oraz ostatni z niebieską (jest też wersja z czarną kopertą). Ogólnie potrzebuję takiego zegarka do co dziennego użytku a nie pod jakiś garnitur. Wiem że ten ostatni jest kwarcem a tamte dwa to automaty. Kiedyś miałem Seiko 5 w automacie, ale nie wiem czy chodziłem za mało dynamicznie a może za mało gestykulowałem :) ale bardzo szybko się zatrzymywał. Nie wiem jak to jest w przypadku Parnisa? Zastanawia mnie też ten przezroczysty dekielek - jak on spisuje się w praktyce?
To takie minusy jeśli chodzi o te dwa automaty. Co do tego kwarca to wizualnie jest fajny, ale...kwarca już mam :)

:
PeaceMac te automaty są w porządku a i przez przeszklony dekiel możną po podglądać werk i nie ma wstydu , długa rezerwa chodu i dokładność to za taką kasę bardzo dobry wybór .
A ten twój Seiko to coś musiał mieć jakąś mała wadę że tak krótko pochodził .

Comrade
[Usunięty]
:
Ja mam opcję nr 1 tyle, że z czarnym paskiem, którym można z powodzeniem wbijać gwoździe. Widzę, że teraz rzucają do nich brązowe krowie pachy. Może będą bardziej (z)nośne

PeaceMac
[Usunięty]
:
Wszystkie te modele kupisz bezpośrednio u majfriendów jakieś 10 dolców taniej.[/quote]

U majfriendów na Ebayu rozumiem? Ja niestety nie mam PayPala więc jest pewna trudność...(tamte fotki wrzuciłem dla przykładu). A jak w ogóle wygląda przesyłka bo gdzieś na Allegro widziałem - że jest jakieś dość fajne pudełko - choć wyglądało mi na własne rękodzieło? Parnis zaopatruje swoje wyroby w pudełka?

Blaz
[Usunięty]
:
Wysyłają w standardowych kopertach. Pudełko to jest pomysł tego polskiego sprzedawcy, notabene naszego byłego kolegi. :twisted:

Majnfriendzi mają też swoje sklepy. Jeśli nie masz paypala, to mogę Ci w zakupie pomóc. :wink:

PeaceMac
[Usunięty]
:
Może bym się zdecydował na Twoją pomoc Blaz :) A czy mógłbyś mi wyliczyć mniej więcej ile - z Twoją pomocą -kosztowały by te dwa pierwsze automaty - nie koniecznie u tego majnfrienda - ale w takiej konfiguracji paska, koperty oraz tarczy...
Będę wdzięczny :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez PeaceMac 2011-12-01, 11:42, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Pozwolisz, że za kilka godzin dam Ci znać na PW? :wink:

PeaceMac
[Usunięty]
:
A jeszcze mam jedno pytanie a propos PZL. Właśnie natknąłem się na dość ciekawy projekt
http://www.chinawatches.p...11cfb13585c0d8d
Czy został on wykonany i czy jest do kupienia bo wygląda bardzo przyzwoicie? Widziałem że posta wystawił Jimi Jump ale nie mogę go odnaleźć na forum...

Ostatnio zmieniony przez PeaceMac 2011-12-01, 12:20, w całości zmieniany 1 raz
:
Musisz sprawdzić na podforum radzieckim na kiziowisku, ale projekt chyba dalej ma się nijak.
Z PZLką to on nie ma zbyt wiele wspólnego ;-)

:
PeaceMac napisał/a:
A jak w ogóle wygląda przesyłka bo gdzieś na Allegro widziałem - że jest jakieś dość fajne pudełko - choć wyglądało mi na własne rękodzieło? Parnis zaopatruje swoje wyroby w pudełka?


Pudełka to własna radosna twórczość naszego byłego kolegi, który dość nieelegancko rozstał się z nami i forum. Do niego, jako sprzedawcy nikt dotychczas zastrzeżeń nie zgłaszał.

Comrade
[Usunięty]
:
Mam takie pudełko, całkiem zacny pomysł :smile:

:
PeaceMac napisał/a:
A jeszcze mam jedno pytanie a propos PZL. Właśnie natknąłem się na dość ciekawy projekt
http://www.chinawatches.p...11cfb13585c0d8d
Czy został on wykonany i czy jest do kupienia bo wygląda bardzo przyzwoicie? Widziałem że posta wystawił Jimi Jump ale nie mogę go odnaleźć na forum...


Z tego co się orientuję to jest w trakcie realizacji przez producenta. Niestety lista na te zegarki była już zamknięta jakiś miesiąc temu, ale może któryś z przyszłych właścicieli będzie chciał zrezygnować przed odbiorem. Tak czy inaczej po więcej szczegółów musisz udać się na KMZiZ.

PeaceMac
[Usunięty]
:
Sorry, że tak cały czas pytam i marudzę. Chodzi mi jeszcze o dwie rzeczy - jak wygląda awaryjność Parnisów i ewentualne sprawy gwarancyjno-naprawcze?

:
PeaceMac napisał/a:
Sorry, że tak cały czas pytam i marudzę. Chodzi mi jeszcze o dwie rzeczy - jak wygląda awaryjność Parnisów i ewentualne sprawy gwarancyjno-naprawcze?

Raczej nikt z tu przesiadujących użytkowników nie narzeka, a jak sie już sypnie, to trza pisać do sprzedawcy.

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.