Precista PRS-50
Odpowiedz do tematu

: Precista PRS-50
W życiu każdego prawdziwego mężczyzny przychodzi taki czas, kiedy zdaje sobie sprawę, że proza życia zaczyna go nudzić i czas na jakieś urozmaicenie. Pierwsza myśl jaka może w takiej sytuacji przyjść do głowy to "Czas zaliczyć bliźniaczki". To normalne i jak ktoś wybierze co innego to jest pedał ... albo Kuvinox. Bliźniaczki to wyzwanie ale można wybrać wersję budżetową czyli zaliczyć po kolej dwie siostry. Jest to wprawdzie niżej punktowane ale nadal jest się czym pochwalić przed kolegami przy piwie. Tak też zrobiłem. :razz:

Najpierw była młodsza z sióstr - o TU jest fotoplastikon. Potem zacząłem wprawdzie uganiać się za jej kuzynką PRS-14 ale koniec końców dopełniłem zadania.

PRS-50 od swojej następczyni różni się kilkoma detalami: tarcza, wskazówki, insert bezela, data, szafir, ETA 2824-2. Koperta jest ta sama.

W przeciwieństwie do 50B to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Jak przybyła to byłem nieco rozczarowany. Być może miałem zbyt wysokie oczekiwania. Nieważne. Zyskuje w pożyciu. Już jestem zadowolony. Jest świetna. Cieszę się, że mam obie bo w świetnej kopercie mam dwa różne zegarki ... a zresztą zobaczcie sami. :D














Ostatnio zmieniony przez kubama 2011-03-13, 18:19, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
:
Widziałem, miałem w ręku obie. Krótko i na temat - 50B fajniejsza :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Z dwojga złego... :mrgreen:

:
Coraz bardziej zaczynają mi się te studnie podobać :smile:
"Starsza" fajniejsza.

:
Też miałem obie w ręku i starsza mnie zaskoczyła - jest piękna - ładniejsza od młodszej siostry (co w życiu nie często się zdarza :P )

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Śliczne te Przeczyste :!:

:
Fajne zegarki.

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Nie wiem, która bardziej mi się podoba :???:
Obie są świetne.

:
Może i ja powinienem pomyśleć o siostrzyczce :mrgreen:

:
kadarius napisał/a:
Krótko i na temat - 50B fajniejsza

+1
Chodź i starsza siostra daje radę.

:
Mi się bardziej podoba ta którą już miał Kubama , ta drugo to jakoś taka przerysowana imo.

:
Graty! Niestety 50-tka jak dla mnie ładniejsza zdecydowanie:-)

:
jakoś mnie ten radioaktywny znaczek nigdy nie przekonywał... nie będę oryginalny, poprzednia fajniejsza, ale grunt to zadowolenie posiadacza :smile:

Blaz
[Usunięty]
:
Kyle napisał/a:
jakoś mnie ten radioaktywny znaczek nigdy nie przekonywał... nie będę oryginalny, poprzednia fajniejsza, ale grunt to zadowolenie posiadacza :smile:


Dokładnie. :grin:

:
Się nie znacie, ale prawdziwa cnota krytyk się nie boi :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.