Hamilton Khaki Automatic X-Wind
Odpowiedz do tematu

: Hamilton Khaki Automatic X-Wind
Z czasem postaram sie coś jeszcze dodać z plenerowych, póki co zapraszam, może komuś pomoże w decyzjach:








































Ostatnio zmieniony przez 2011-04-03, 10:03, w całości zmieniany 2 razy
andre
[Usunięty]
:
No wreszcie ładnie wykonany chiński werk :twisted:

:
Spinner, ten zegarek zawsze był jakimś tam moim marzeniem. Wiem, że jest wielki, ale nie szkodzi- na moim nadgarstku na pewno jakoś by miejsce znalazł :)
Gratulacje!

BTW - zdjęcia z wodą świetne!

Blaz
[Usunięty]
:
On jest bardzo ładny, ten Hamilton, Spinnerosie. Choć nie moja bajka, ale nosić go to musi być przednia zabawa. :grin:

:
wszystko w tym zegarku jest inne niż człowiek by się spodziewał - koronki, data, sekundnik - fajnie tak :mrgreen: - Graty Wojtek niech się nosi!

:
Wujku Bardzo ładny Hamilton , kombinacja kolorystyczna tarczy , koperty , wszystkiego na poziomie :twisted: , a zdjęcia z kropelkami wody kosmos :twisted:

:
Blaz napisał/a:
nosić go to musi być przednia zabawa. :grin:


Oooo... to, to, to... Dobrze czujesz bluesa... :lol:

:
kadarius napisał/a:
wszystko w tym zegarku jest inne niż człowiek by się spodziewał - koronki, data, sekundnik - fajnie tak :mrgreen:


Dlatego cieszy mnie jak mało co :mrgreen:

:
Panie Spinner, czemu Pan kupujesz wszystkie zegarki, które u mnie są na liście? :wink: Ale gust masz Pan dobry :smile:

to jest megazajebiaszczy zegarek, a do tego jedno z tańszych chrono swiss made. Jak będziesz się wybierał kiedy do W-wy to daj znać, bo zawsze chciałem go przymierzyć, a do następnego zlotu ogólnokrajowego jeszcze trochę czasu niestety

:
Spinner, świetny jest ten X-wind. Przyznaję że jest #1 na mojej wishliście jeżeli chodzi o chrono. Zazdraszczam i gratuluję, niech się dobrze nosi

:
No i jaki ma dekiel, a i nie wiem czy Ci już mówiłem, WAL SIĘ NA RYJ BURAKU.

:
Daje radę to chrono, nawet bardzo daje radę...

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Fachowy jest.
Gratuluję.

Mam pytania do niego:

-ile kosztował?
-czy jest AR?
-jaka średnica?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Leniu jeden: LINK

Jest szafir ale nic się na kolorowo nie mieni to pewnie bez AR, ma 44mm średnicy, paski 22mm, WR100, koronki zakręcane, mechanizm to VJ7750.

Cena zależy za ile licytniesz sobie - kupiłem na jebaju;-)

:
Podoba się mi bardzo !
Spinner gratuluję . :!: :!: :!:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.