Budżetowo Zielony kolor by się przydał.
Odpowiedz do tematu

: Budżetowo Zielony kolor by się przydał.
Hej koledzy. Przyglądałem się zegarkom i patrząc po kolorkach doszedłem do wniosku że brakuje mi jeszcze 2. bordo i zielonego. Jako że idzie wiosna najpierw pomyślę o zielonym. Czyli poszukuję zegarka z zieloną tarczą/zielonymi elementami w cenie do 1000zł (budżet nieprzekraczalny na ten zegarek ale im mniej tym lepiej). Mechanizm może być kwarcowy (bo z mechanikami może być ciężko coś znaleźć). Widziałem na zegarkiclub projekt zielonej vratislavii, mechanizm kwarcowy spoko (w tym nowym wskazówki mają nie latać) ale jeszcze się do końca nie przekonałem i rozglądam za alternatywami, może jest gdzieś coś ciekawszego.

:
Mewka, Orient.




Ostatnio zmieniony przez satanic666 2015-01-31, 17:12, w całości zmieniany 1 raz
:
Seiko SNKM97K



http://yeomanseiko.com/20...-seiko-snkm97k/

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-01-31, 17:48, w całości zmieniany 1 raz
:
Seiko SNZG09


Ostatnio zmieniony przez czemu 2015-01-31, 18:06, w całości zmieniany 2 razy
:
W tej cenie najlepszy funfactor


:
Żabol ;) tylko to nie bakteria.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
albo albo jeszcze parę innych DB. A jakbyś naciągnął budżet to może tak? .

Ostatnio zmieniony przez domurst 2015-01-31, 19:50, w całości zmieniany 1 raz
Szymon
[Usunięty]
:
To jest fajna budżetowa opcja :idea: (nowy chyba trochę ponad $100 kosztuje)

:
Z całym szacunkiem dla kumotrów szanownych ale jak kolega szuka czegoś na wiosnę to szukałbym trochę intensywniejszych odcieni. Większość tych co powrzucaliście ma kolorek jak błota pod Verdun w 1916 :))

Z akcentem może być?

Ostatnio zmieniony przez domurst 2015-01-31, 20:30, w całości zmieniany 2 razy
:
Słoniu, za ładne zdjęcia mu robisz :głową w mur:

:
hmmm nie chcę zgniłej militarnej zieleni. Ma być ładnie i żywo ;) najfajniej tutaj wygląda Seiko SNKM97K (zieleń plus vintage look) Orient wrzucony przez Słoniu (całkiem fajny kolor ale narabane na tarczy dużo) i Deep Blue. Swoją drogą myslałem dawno temu o DB ale mi przeszło, teraz pozbyłem się Big Mako i miejsce na nurka też mam wolne... (chinol udający rolexa bez napisów się nie liczy bo boję się go zamoczyć).

:
Mnie też to Seiko się podoba i dlatego wrzuciłem.
Chyba na amazonie widziałem za stoparę prezydentów więc budżetowo jest.

:



BEB 046

:
W tym budżecie możesz sobie oba kolorki kupić:



Drugie zdjęcie widać od kogo zajumane ale chyba najładniejsze jakie mi się udało znaleźć.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.