Sapphire glass do Orienta Mako
Odpowiedz do tematu

: Sapphire glass do Orienta Mako
Cześć,

ktoś, coś, gdzieś? Poszukuję szafiru z AR do małego Mako. Jedyne co znalazłem to na orientuhren, ale w cenie prawie nowego zegarka. :głową w mur:

Będę wdzięczny za pomoc. pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, pozwolisz, że się podepnę jak już o części do Orienta chodzi :)

A może ktoś wie gdzie pomarańczowy bezel albo samą wkładkę do Big Mako zanabyć?

:
Fixxxer, wkład bezela pewnie da się przez serwis sprowadzić. Dość elastyczni są jeśli chodzi o części. Ściągałem szkło do jednego OSa i całość wyniosła 50PLN, tylko trochę to trwało, bo takie zamówienia wysyłają razem ze swoimi na części serwisowe.

Michał, podobno pasuje szafir od Yobokies.

:
Fixxxer napisał/a:
Michał, pozwolisz, że się podepnę jak już o części do Orienta chodzi :)

A może ktoś wie gdzie pomarańczowy bezel albo samą wkładkę do Big Mako zanabyć?


Ja wklad od bezela do Big Mako dostalem bezposrednio z Orient Japan, ale preferuja, zeby to zalawiac przez lokalnego dystrybutora. Mi wyslali za friko, bo w Irlandii nie ma oficjalnego dystrybutora.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Mariusz napisał/a:
Fixxxer, wkład bezela pewnie da się przez serwis sprowadzić. Dość elastyczni są jeśli chodzi o części. Ściągałem szkło do jednego OSa i całość wyniosła 50PLN, tylko trochę to trwało, bo takie zamówienia wysyłają razem ze swoimi na części serwisowe.


Dzięki :)
Czyli Zodiaka trzeba uderzyć?

[ Dodano: 2014-12-12, 10:54 ]
Erolek napisał/a:
Fixxxer napisał/a:
Michał, pozwolisz, że się podepnę jak już o części do Orienta chodzi :)

A może ktoś wie gdzie pomarańczowy bezel albo samą wkładkę do Big Mako zanabyć?


Ja wklad od bezela do Big Mako dostalem bezposrednio z Orient Japan, ale preferuja, zeby to zalawiac przez lokalnego dystrybutora. Mi wyslali za friko, bo w Irlandii nie ma oficjalnego dystrybutora.

Pozdrawiam
Eryk


Jak u lokalnego nie załatwię to pokombinuję :) Dzięki pifko

:
Mariusz napisał/a:
Michał, podobno pasuje szafir od Yobokies.


Dzięki, spytam Harolda. pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Fixxxer, Poljot Euro jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce i z nimi trzeba rozmawiać
http://poljot.com.pl/shop...troller=contact

:
A może szkło też by załatwili hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Raczej nie, szafir to aftermarketowe dobro, poljot może ci co najwyżej oryginalne wstawić.
Jakbyś wiedział ile od Harolda, to daj znać, może swojemu bym wymienił bo trochę porysowane jest.

:
Niestety Poliot Euro odpisał, że ani bezel ani sam wkład nie występują jako części zamienne do Big Mako. Opcją jest zamowienie całej koperty, która kosztuje.....uwaga....540 peelenów :shock:
Czyli tyle co zegarek :facepalm:

Za to do czarnego zwykłego Mako bez problemu. Dziwna polityka:/

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2014-12-12, 20:11, w całości zmieniany 2 razy
:
To pisz do centrali. Bardzo pomocni są

:
szafir do malego mako ma yobokies:


beceen | ***** ***
:
beceen, wiem wiem, już jestem po słowie z haroldem, 60 dolków krzyczy ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Kupiłem miesiąc temu na jebaju:

crystaltimes ebay mako sapphire

i jestem zadowolony :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.