Pokaż swoją beczkę
Odpowiedz do tematu

Arek
[Usunięty]
: Pokaż swoją beczkę
Co raz więcej na forum Amfibii Beczek (od wczoraj +1 :mrgreen: ) także zapraszam was do prezentowania swoich skarbów :smile: warto by je policzyć :)
Moja na razie niestety nie nadaje się do prezentowania szerszej publiczności :roll:

Ostatnio zmieniony przez 2011-11-04, 20:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Gdyby była moja to już by się nadawała. :mrgreen: :razz: :wink:

:
super tylko ja nie mam żadnej w takiej kopercie :/

Arek
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Gdyby była moja to już by się nadawała. :mrgreen: :razz: :wink:


Ty powiedz mnie lepiej skąd ja mam tarczę wziąc :roll:
I fotki wklejaj hurtowniku jeden!!!

:
Tarczę trzeba sobie zrobić :razz: :mrgreen: , tu jest wszystko opisane, dzięki naszemu koledze Auza.

http://www.chinawatches.p...?t=1332&start=0

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-09-01, 15:28, w całości zmieniany 1 raz
Arek
[Usunięty]
:
yhy, a potem mnie zlinczują na kizi że "podrupkie" im przynoszę

:
W taj chwili na kizi to raczej mało kto rozpozna ze Amfa była modowana, ze starej gwardii niewielu juzerów z merytoryczną wiedzą się ostało.

:
Ja rozpoznam i będę się tutaj nabijał :P

:
Jedną beczką to się juź nachwaliłem do wy...a - to może poczekam - dwie "200" się do mnie wybierają teraz, to pokażemy komplecik jak dojdą :)

hotwax - jesli to co przyjdzie będzie takie jak sie spodziewam to będę miał nadmiarową beczkę 200, z niebieską tarczą - tak za 2 tyg. bedę wiedział czy zmieniam na inną czy odsyłam.

:
Jeżeli któryś z wujków będzie miał takiej beczki dosyć to z chęcią przygarnę :mrgreen:

:
voli to prociem bardzo ! Renifery lubiom beczki a beczki lubiom renifery :mrgreen:

Arek
[Usunięty]
:
JAK KTÓRYŚ Z KUMOTRÓW BĘDZIE MIAŁ TARCZĘ TO JA PRZYGARNĘ!!!
(i jak do tej pory nikt zdjęcia nie wkleił) :roll:

:
No to moi czerwonoarmiści















:
Fajne - choć mam jedną sugestię - jeśli dajemy moda to warto zaznaczyć, że dajemy moda :)

:
O którym modzie mówisz , bo wstawiłem dwa :wink:

I tak radioroom ma tarczę wykonaną według kocepcji Auzy którą nieco zmodyfikowałem.
Z kolei "beczka" z czarnym bezelem ma zaimplantowany bezel od Shanghaia Sybmarinera
Trzecia jest w 100 % oryginalna.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.