Tissot Couturier Chronograf Allegro
Odpowiedz do tematu

:
andrewjohn, ja bym nie ryzykował. Bo pisałem o tych Casio i nie sądzę, że to oryginały.

http://allegro.pl/zegarek...4945195108.html

100 % podróba. Wiem, że brak zdjęć ale tego zegarka dawno nie ma a nawet jak był to nie za takie śmieszne pieniądze.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
andrewjohn napisał/a:
Czyli może warto zaryzykować?


Ja bym nie kupił - będziesz się cały czas zastanawiał czy to jednak oryginał... a tak IMO to brzydale są - poszukałbym sobie coś innego ;)

World Wide Watches
:
Kupić, zajrzeć do środka, sprawdzić czy jest wszystko co powinno? W razie czego oddać jako nieotwierany (bo jeśli ktoś kłamie to dlaczego my mamy być do końca fair?). Tylko czy można oddać sprzedawcy nie-firmie??
A ja pomyślałem, że jeśli to podróby to sprzedawca może mieć kontakt np. w związku radzieckim czy innej Litwie i tam zamawiać na jakiś adres kitajskie podróby a do Polski wwozić sobie praktycznie bez stresu. Sam bym z ciekawości obmacał to coś z 2 linka :)

:
hmmm Jak podróba nieodróżnienia to jak odróżnić. :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Jak podróba nieodróżnienia to jak odróżnić.


Pytanie z cyklu: Jak zostałem filozofem ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
kwater napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Jak podróba nieodróżnienia to jak odróżnić.


Pytanie z cyklu: Jak zostałem filozofem ;)

Pytałem serio.
Skoro coś jest nie do odróżnienia to jak to odróżnić :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
hmmm Jak podróba nieodróżnienia to jak odróżnić. :?:

Naprawdę myślicie, że nie da się odróżnić podróby od oryginału? ...
Czyli rozumiem tak, że zegarek może pochodzić np z Chin, z jakiejś bocznej, nieoficjalnej linii produkcji, która nie trafiła do oficjalnego szwajcarskiego dystrybutora i nie została pobłogosławiona certyfikatem Swiss Made, z wszystkimi pudełkami, przywieszkami i innymi przyległościami. Czy tak? Ale w takim razie to byłby dla mnie praktycznie oryginał, bo jeżeli w środku jest to samo, to błogosławieństwo i liźniecie fioletowej krowy nie jest mi do niczego potrzebne.

:
andrewjohn napisał/a:
że zegarek może pochodzić np z Chin, z jakiejś bocznej, nieoficjalnej linii produkcji, która nie trafiła do oficjalnego szwajcarskiego dystrybutora i nie została pobłogosławiona certyfikatem Swiss Made, z wszystkimi pudełkami, przywieszkami i innymi przyległościami.

Dokładnie tak, lub pochodzić od oficjalnego chińskiego dystrybutora marki, o czym kilka postów wyżej wspomniał ALAMO

:
Tomek napisał/a:
andrewjohn napisał/a:
że zegarek może pochodzić np z Chin, z jakiejś bocznej, nieoficjalnej linii produkcji, która nie trafiła do oficjalnego szwajcarskiego dystrybutora i nie została pobłogosławiona certyfikatem Swiss Made, z wszystkimi pudełkami, przywieszkami i innymi przyległościami.

Dokładnie tak,
...

Ale bluźnicie. I to w niedzielę. :D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Się wie :))
Srajfon w Bolandzie kosztuje 3 tysie, bo to oryginał.
A w Juseju 600 preziów, bo to podróbka.
:)

:
Oryginal musi byc drogi. Wydajesz nie 500 pln, a 1,5 pln i zegarek od razu wydaje się ladniejszy, a i bardziej prestiżowy :))
Napisz do sprzedawcy. Niech potwierdzi Ci warunki zwrotu etc.

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2015-01-04, 11:42, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Cytat:
Srajfon w Bolandzie kosztuje 3 tysie, bo to oryginał.
A w Juseju 600 preziów, bo to podróbka.


No akurat po dzisiejszym kursie z vatem prawie na jedno wychodzi :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tissot już sam się nie może doliczyć ile tych zegarków wyprodukował :D
Normalnie z zaksięgowanych to może starczyłoby na "złotą płytę" ale normalnie to już idzie poczwórna "platyna" ;) :D

:
A ja się będę upierał właśnie po tych Casio, których dawno nigdzie nie ma. A Pan na allegro je sprzedaje :popcorn:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, oflaguj się :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.