Seiko SRP236
Odpowiedz do tematu

: Seiko SRP236
było tak:

przyszło to

założyłem (btw wcale gładko nie weszło :wkurzony: )
i jest tak




wnioski. Brązowy kołnierzyk był może ciut fajniejszy kolorystycznie, jednak ten od Yobokies na pierwszy rzut oka (nie mówiąc o dotyku) wygląda lepiej, solidniej. Nadaje sznytu.
Paska od Steinharta wciąż nie ma. nawet nie wysłany. pewnie do mnie doszedł z HK kołnierzyk do Niemiec doszedł pasek i niedługo wyślą

Ostatnio zmieniony przez bofff 2014-07-15, 10:47, w całości zmieniany 1 raz
:
bofff, dużo lepiej niż z tym plastikiem.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Na zdjęciach 3 i 4 świetnie widać szlif tarczy i mieniące się kolory. Bardzo ciekawy efekt.
Kozak zegar ogólnie, jak złote elementy mi się nie podobają, tak na ten czasomierz patrzę pożądliwym wzrokiem. :shock:

:




:
elegancki komplet pifko

:
I to jest to pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Fajnie wyszło pifko

Tylko pasek gumowany powinien być albo bransa jakaś ;)

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
bert69, zobaczysz w Kwadracie
Pasek Stenka pasuje jak ulał, lekki brąz spod pęknięć, odcień podobny, grubość pasuje do grubości zegarka...
jeszcze leci do mnie mesh PVD, tak na wszelki wypadek ;)

:
Chętnie bardzo obejrzę go po metamorfozie ;)
Szczególnie ciekawi mnie ten meszyk w PVD hmmm

Ja czekam na graty do swojego małego tuńczyka - będziestalowy shroud i szczotkowany meszyk ;) Zrobimy fotkę porównawczą pifko

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
bofff, klamrę zmień :twisted:

:
Dyc prevka rose gold satin finish w drodze. Motylka musiałbym powiększyć o 1mm. Szkoda paska męczyć.

:
Fajnie wyszło pifko

:
Zegarek oczywiście fajny. Pasek - kontrowersyjny, na żywo pewnie fajnie wygląda, ale klamra to nieszczęście... ;)

:

:
bofff, nie idź tą drogą nono

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.