Szalone lata 70-te
Odpowiedz do tematu

:
Woj_Woj wiele zegarków o podobnej stylistyce można znaleźć w latach siedemdziesiątych, a i z obróbką stali nie było aż tak źle, była ona powszechnie znana i stosowana ;)
Pierwszy przykład z brzegu:


:
No cóż... lata '70 to też okres największego szwajcarskiego chłamu, cięcia kosztów na wszystkim i "diverów" w cynkalowych kopertach ze zaciskanymi dekielkami i jednokamieniowcami w środku.

pozdrawiam
Narfas

:
MOUGIN PIQUARD bardzo zacny, bardzo.

A co do jednokamieniowców i szajsmetalu... Chyba czas pierwszy raz od miesiąca zerknąć w dział antyki i sztuka na allegro ;) mam ochotę na coś taniego i kosmicznego (komicznego;)?) na jakimś głośnym EB albo BFG. albo innym blaszaku ;) może coś dziś ładnego jest w ofercie :))

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
hrabia napisał/a:
MOUGIN PIQUARD bardzo zacny, bardzo.

A co do jednokamieniowców i szajsmetalu... Chyba czas pierwszy raz od miesiąca zerknąć w dział antyki i sztuka na allegro ;) mam ochotę na coś taniego i kosmicznego (komicznego;)?) na jakimś głośnym EB albo BFG. albo innym blaszaku ;) może coś dziś ładnego jest w ofercie :))

Gdzieś miałem Continentala w idealnym stanie... taki niby diver w stanie bliskim NOS, tylko do czyszczenia i smarowania, musiałbym poszukać.

pozdrawiam
Narfas

:
Wrzuć fotę :P

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
Maras68
[Usunięty]
:
Narfas napisał/a:
No cóż... lata '70 to też okres największego szwajcarskiego chłamu, cięcia kosztów na wszystkim i "diverów" w cynkalowych kopertach ze zaciskanymi dekielkami i jednokamieniowcami w środku.


cóż więcej dodać :złośliwiec:

:
Co tu tak cicho? Nikt nic od czerwca?
Odkopałem takie coś na WUS:
http://forums.watchuseek....80s-195056.html
Cuda, same cuda. I jedno z nich do mnie jedzie :P

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
Maras68
[Usunięty]
:
znaczy Omega w drodze pifko

:
..........mnie też we wrześniu pewna pani z lat 70-tych nawiedzi :D

Maras68
[Usunięty]
:
no popatrzcie tylko jak nasi szaleją pifko

:
Maras68 napisał/a:
znaczy Omega w drodze pifko

Aż tak dobrze nie ma ;) . Poluję co prawda na Geneve Dynamic, ale musi być w dobrym stanie i w dobrej cenie, a to się ostatnio wyklucza.
Kliknęła się Doxa, taka jak na drugiej stronie tego wątku z WUS.

[ Dodano: 2014-08-22, 12:57 ]
60/70, na moje oko. Przyjemny. I na bank ładnie cyka, jak to bez/niewielokamieniowce ;)

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
Maras68
[Usunięty]
:
co tak zdechło, gdzie WojWoj :shock: :?:

u mnie dziś tak:


:
Fajny Poliot chociaż Ruski :facepalm:

Maras68
[Usunięty]
:
zazdrościsz :złośliwiec:

:
Tak i to bardzo ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.