Co Ci ostatnio wpadło w oko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Do mnie on śmiało gada! :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Taki odważnik sympatyczny- Android Maxjet ;)


:
Ten Android całkiem całkiem.
Duże to to :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
47mm bk, 17/18mm grubosci- róźnie podają ;)
Na zatoce kilka ich leży aktualnie...

:
To kwarc czy automat? Drogie to to?

:
Machu napisał/a:
47mm bk, 17/18mm grubosci- róźnie podają ;) ...

Niski nie jest.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Automat Seagulla. Z cenami andków jest ogólnie tak- te podane przez producenta sa dość wysokie, ale na zatoce spokojnie mozna znaleźć dużo tańsze, ten tutaj w okolicach 120-150 zielonych ;)

[ Dodano: 2014-05-06, 22:23 ]
Dorian06, optymalne proporcje jak dla mnie, tylko dla bestii zrobiłem wyjątek ale tam te 13,5 mm nie przeszkadza mi za bardzo ;)

:
Powróciła mi też chęć na tissota pr 516 :głową w mur:

:
Słoniu napisał/a:
Powróciła mi też chęć na tissota pr 516 :głową w mur:
Obrazek


Cały czas za mną łazi :wkurzony: , ale jak są pieniądze to idą zawsze na coś innego :D

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Słoniu, odwyk Ci służy :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
U mnie też kasy ciągle brak... Może jak Geckota i Avię bym pogonił hmmm Ech, w maju już nic nie kupuję :złośliwiec:

:
516 jest rewelacyjna. Szczególnie z tym kajdanem.
Kiedyś go kupię. Jeszcze za młody jestem na ten zegarek.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Nie no - ja nie chce przesadzać - dopiero armand był 2 razy na łapie - jutro Certina przychodzi i zielona patelnia w drodze . Tissot to plan "po żubrze" - albo lepiej powiem na czerwiec/lipiec - chociaż seiko SARB065 też cudo..

[ Dodano: 2014-05-06, 22:47 ]
goTomek napisał/a:
Słoniu, odwyk Ci służy :))


To jest terapia szokowa - ilość zegarków się zmniejsza c'nie :złośliwiec: Powoli powinienem grupę na ADHD zmienić :D

:
PRS516 to był fajny w poprzedniej wersji, z "wiszącymi" indeksami i porządną bransoletą







Miałem takiego, niestety, zarysowałem ten czarny bezel i tak mnie to wkurzało, że musiałem sprzedać :głową w mur:

:
takom garniturje to bym ponosił




Ostatnio zmieniony przez pr00 2014-05-06, 22:56, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.