Czy powinienem kupic tunczyka
Odpowiedz do tematu

: Czy powinienem kupic tunczyka
No wlasnie, zasadniczne pytanie. Jestem zakochany w tym designie od dluzszego czasu i akurat mam troche wiecej $$ odlozonej na zegarkowym koncie.
Na poczatku bylem nastawiony na klasyczny model SBBN15, na ktory i tak musze troche naciagnac budzet.



Niestety, im bardziej zaczalem zglebiac temat tym bardziej zaczal mi sie podobac mroczny tunczyk SBBN013.



Ten jest sporo drozszy, ma ciekawsze materialy (tytanowa koperta i ceramicza oslonka), ale ma tez spora wade. Zeby zmienic baterie trzeba rozbierac caly zegarek poniewaz koperta nie ma dekla i jest wykonana z jednego kawalka metalu. Dodatkowo, z tego co czytam wynika, ze czarny tunczyk nie bardzo nadaje sie na zegarek codzienny ze wzgledu na to, ze siedzi dosyc wysoko na nadgarstku. Natomiast klasycznego tunczyka mozna spokojnie zalozyc do mniej formalnego stroju w warunkach biurowych. W zwiazku z tym na razie musze chyba odpuscic mroczna strone mocy.

To jak, brac rybke? Jesli tak to gdzie najlepiej kupic? ;)

Ostatnio zmieniony przez muchacho_ 2014-04-22, 08:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Jakoś oba do mnie nie gadają, ale jak bym miał brać to chyba wolałbym czarny ;)
Zmianą baterii bym się nie martwił, bo przy dobrych wiatrach będziesz to robił raz na 5 lat. Wysokość koperty to raptem 0,6 mm więcej, także niewiele. No chyba, że jest inaczej wyprofilowana i faktycznie bardzo odstaje.
Niestety cena jest dwukrotnie większa :głową w mur:

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Ja Ci sie podoba od dawna, to bierz :)) A którego- rzecz gustu, ja bym wziął stalowego ;)

:
Jak wyżej, jak się podoba to brać, nie wiem którego, bo mua jakoś nie specjalnie hmmm no chyba że takiego :D


Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Maras68
[Usunięty]
:
jeden z ciekawszych modeli Seiko jak dla mnie ;) ja bym brał...

:
Zdecydowanie stalowy...ale ankieta jest tendencyjna :D :))

:
goTomek napisał/a:
Jak wyżej, jak się podoba to brać, nie wiem którego, bo mua jakoś nie specjalnie hmmm no chyba że takiego :D

Obrazek


Spring Drive tunczyk jest mistrzowski, ale za niego to bym chyba musial nerke oddac, a ja lubie swoje nerki :(

[ Dodano: 2014-04-22, 09:46 ]
Svedos napisał/a:
Zdecydowanie stalowy...ale ankieta jest tendencyjna :D :))

Oj tam tendencyjna, staralem sie w niej zawrzec rozne punkty widzenia :))

:
muchacho_ napisał/a:
Oj tam tendencyjna, staralem sie w niej zawrzec rozne punkty widzenia
Popieram twój punkt widzenia :)

:
Muchacho, w ankiecie brakuje opcji 'zdecydowanie nie powinienem stawiać oporu przed zakupem' :))

:
Dobry Tuńczyk nie jest zły. Sam w swoich jestem zakochany :))

Dzisiaj na łapce 7549-7010 :)


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Ankieta za trudna, nie mogę sie zdecydować... hmmm
Stawiam na "tak" albo "no pewnie" bo co do "samego zdrowia" nie mam pewności ;)
Bier nie marudź.

Albo rozważ "prodiż" czyli Zillę ;)

:
Jedynie słuszna odpowiedź to TAK.
I to klasycznego.
A jak nie podejdzie, to za 1/3 biorę.
I proszę mi tu nie pisać, że ktoś był pierwsdzy, bo to nie prawda. Ja jestem pierwszy. :))
A gdzie kupić to nie wiem. :mad:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A baby tuna ? Dla mnie ladniejszy


:
Woytec napisał/a:
Ankieta za trudna, nie mogę sie zdecydować... hmmm
Stawiam na "tak" albo "no pewnie" bo co do "samego zdrowia" nie mam pewności ;)
Bier nie marudź.

Albo rozważ "prodiż" czyli Zillę ;)


Kiedys chodzila za mna autozilla, ale tunczyk jednak ladniejszy i nie potrzebuje zadnych adaptorow ;)

:
Bierz stalowego ;)

Mi to pozostanie tylko cmokanie

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.