Kieszonkowe Zimy
Odpowiedz do tematu

:
w piwnicy to ja bym wylądował i to jeszcze 1mb pod betonem :))

:
Panowie - zdjęcia nie za bardzo ale tak "na sucho" - myślicie, że jest szansa go uratować?
Nie mam pojęcia co to na deklu wybite a aparat mam do bani.




:
Pewnie że jest szansa. Widzę ze tak naprawdę nie jest tragicznie, gorsze robiłem.

Pozdro!!!
:
Dzięki, co prawda Ty masz 798 stopień wtajemniczenia więc nie jest to problem dla Ciebie ale ruszę w podróż po majstrach w nadziei, że poza bateryjką któremuś się będzie chciało.

:
bateryjkarz żaden tego nie zrobi :D oni tylko bakterie umieją wymienić a nie werk mechaniczny naprawićlepiej od razu szukaj starego majstra

:
Chłopaki jeszcze jedno pytanie - jakie w tych zimach były włosy - proste czy te fikuśne breketowskie ???

:
yorki_man napisał/a:
Chłopaki jeszcze jedno pytanie - jakie w tych zimach były włosy - proste czy te fikuśne breketowskie ???

W moim jest fikuśny (rocznik '47).
Edit: zresztą na innych fotach w tym wątku widać, że ostatni zwój idzie w górę.

pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2014-03-29, 14:00, w całości zmieniany 1 raz
:
yorki_man napisał/a:
Chłopaki jeszcze jedno pytanie - jakie w tych zimach były włosy - proste czy te fikuśne breketowskie ???


Ech... staruszek Breguet się we grobie przewraca ;)
Z wczesnoruskich Zimy, podobnie jak Typ 1, Zwiezdy, Pabiedy i Szturmańskie miały breguetowski włos. Mołnie i Saluty płaski, a Iskry też Breguetowski.

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Dzięki Panowie - pmwas mam szczęście, że trafiło na Ciebie, Fazi by mi pewnie nakopał ;)

:
yorki_man napisał/a:
Dzięki Panowie - pmwas mam szczęście, że trafiło na Ciebie, Fazi by mi pewnie nakopał ;)


Tak są szanse na uratowanie:
https://www.facebook.com/...34098735&type=1

:
MirekArican napisał/a:
yorki_man napisał/a:
Dzięki Panowie - pmwas mam szczęście, że trafiło na Ciebie, Fazi by mi pewnie nakopał ;)


Tak są szanse na uratowanie:
https://www.facebook.com/...34098735&type=1


...........pięknie przywrócony do życia.
Gratuluję

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Hmmm no tak przywrócony do życia, to prawda, ale to już inny zim...... Tarcza po renowacji - zmiana układu indeksów. Nie zmienia to faktu, że wygląda ładnie.

:
yorki_man napisał/a:
Hmmm no tak przywrócony do życia, to prawda, ale to już inny zim...... Tarcza po renowacji - zmiana układu indeksów. Nie zmienia to faktu, że wygląda ładnie.


Twoja tarcza wygląda jeszcze ładnie na mojej ktoś pisał sobie czerwonym mazakiem :)

:
Wiem że temat o kieszonkowych ale wczoraj na sąsiednim forum prowadziliśmy mini dyskusję o występowaniu Zimów naręcznych produkowanych fabrycznie ( mowa o tych do 1950)
Dziś przyszedł :)
Wskazówki kiszka, dekiel słabiutki ale nic to :))







Ostatnio zmieniony przez roman7000 2014-09-28, 19:10, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam Roman
Spam
[Usunięty]
:
roman7000 pifko

...a jeżeli chodzi o kieszonki to akurat z tym zegarkiem to granica jest bardzo płynna... więc imo w temacie...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.