Damasko DA46
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:
Generalnie ten bezel dodaje temu Damasku ( :mrgreen: ) trochę takiego pieprzu. Sprawia, że robi się z niego taki zadzior i przestaje być grzecznym chłopcem. :grin:


+1

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Uwaga uwaga...dla niezdecydowanych co kupić wstawiłem w pierwszym poście zdjęcia porównawcze DA36 i DA46.

Teraz mamy pełnie obrazu : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
DA36 podoba mi się, w odróżnieniu od Sinn 556, który jest dla mnie za nudny.

:
Wywiad napisał/a:
DA36 podoba mi się, w odróżnieniu od Sinn 556, który jest dla mnie za nudny.


Proste...Damasko maja w sobie to cos.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Łykam go bez popity :!: Świetny jest :!:

Blaz
[Usunięty]
:
Wiem, że się czepiam, ale gdyby nie te kreski na bezelu, to już bym na niego zbierał. :???:

:
Blaz napisał/a:
Wiem, że się czepiam, ale gdyby nie te kreski na bezelu, to już bym na niego zbierał. :???:


Czepiasz sie : )

A na serio to chyba bez kresek bezel byłby zbyt pusty i dziwnie mogłoby to wyglądać.

Zawsze możesz zacząć zbierać na DA36 : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Z bezelem niegłupi, powiększa tez zegar bo niestety jego rozmiar jest podstawowa wadą... Nie jedyną ale najbardziej przeszkadzająca... :wink:

:
...tak czy siak, kanarek na sekundzie rekompensuje wiele rzeczy

:
Maxio napisał/a:
...tak czy siak, kanarek na sekundzie rekompensuje wiele rzeczy Obrazek



W zeszłym tygodniu będąc na imprezie odkryłem kolejne wcielenie kanarka...w sali było UV w rogu i mój kanarek świecił tak jak byłby czymś promieniotwórczym pokryty.Świecił się jak mała mini jarzeniówka...
Efekt niesamowity wręcz!! Stałem jak jakiś debil na środku densfloru i zamiast tańczyć gapiłem się na zegarek : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
...zuch chłopak :twisted:

:
pisar napisał/a:
Świecił się jak mała mini jarzeniówka...
Efekt niesamowity wręcz!! Stałem jak jakiś debil na środku densfloru i zamiast tańczyć gapiłem się na zegarek : )


Mnie kiedyś koleżanka powiedziała, że takie świecące zegarki są wieśniackie :cool:
Także powodów do radości nie masz :wink:

A tak przy okazji to ten Damasko z bezelem jest zbyt przekombinowany. Ten Twój Pisar bardzo mi się podoba. Dla mnie to takie EDC.

Ostatnio zmieniony przez Wywiad 2010-06-11, 11:31, w całości zmieniany 1 raz
:
...zuch kanarek :mrgreen: :wink:

:
Niektore kobiety nie rozumia idei swicenia indeksow wskazowek itp :neutral:

:
hotwax napisał/a:
Niektore kobiety nie rozumia idei swicenia indeksow wskazowek itp :neutral:

Ale niektóre odbierają to ze zrozumieniem :wink: :mrgreen: :mrgreen: vide "niezwykle pasjonujący", słynny już wątek na kizi autorstwa Jimmi Jumpa, czy jakoś tak :lol: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.