Świadomość zegarkowa w Waszym otoczeniu
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Sebastian, A nie wiesz jak to jest z góglem? Wpisujesz "dupa maryni" a wyskakuje ci temat z kizi o marynach ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
Sylwek
[Usunięty]
:
kwater, chusteczki dopiszę Panu do rachunku :)) :))

:
Sebastian napisał/a:
W sumie to dziwię się że chce wam się jeszcze te artykuły "wynajdować" i potem jeszcze komentować.
Raz na jakiś czas ktoś linkuje takie coś, o podobnym wydźwięku. Potem ze dwie strony prześmiewczych komentarzy, następnie sprawa ucicha

Nie zapomnijcie, że jednocześnie nabijamy ("my", bo ja też klikłem ;) ) takim stronom licznik odwiedzin, który na takich serwisach jest wszystkim. Paczy potem pan derektor, że się takie artykuły czytajo, to je generujo.

Ostatnio zmieniony przez bEEf 2013-10-22, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
...a uone klikajo :)) i reklamy majo ...

:
kwater napisał/a:
Sebastian, A nie wiesz jak to jest z góglem? Wpisujesz "dupa maryni" a wyskakuje ci temat z kizi o marynach ;)


Ja bym zaryzykował stwierdzenie, ze cokolwiek do 'gugla' się nie wpisze, zawsze pokaze jakąś 'dupę maryni'. Dosłownie :P

:
Zabrakło mi sił by przeczytać ten "artykuł" wyczułem że to będzie sponsorowany tekst .

:
Sylwek, pifko

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
bEEf, właśnie poniekąd o to mnie idzie. Weźmie taki jaden albo drugi od "nas" po raz enty zarzuci lineczkom, nie bardzo wiem po co? Bo to jest "cool" cool ? Z góry wie jakie będą komentarze.
Ale przecież "nas tu" chyba jakoś bardziej te komentarze nie uświadomią, a na tamten artykuł też wpływu nie mają hmmm

[ Dodano: 2013-10-22, 16:38 ]
Albo właśnie mają, tylko taki że mu licznik nabijają :D

Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2013-10-22, 16:39, w całości zmieniany 1 raz
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Wywiad z prezesem Tissota

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Odważne :D
Francois Thiebaud: - ............................ Dla nas symbol „made in Switzerland” jest bardzo ważny. Nasze zegarki są projektowane w Szwajcarii.

:
wielebny napisał/a:
Odważne :D
Francois Thiebaud: - ............................ Dla nas symbol „made in Switzerland” jest bardzo ważny. Nasze zegarki są projektowane w Szwajcarii.


A składają je małe chińskie rączki :popcorn:

:
No i mężczyzna ma jeden elegancki zegarek i jeden do biegania. Ręka do góry kto ma dwa zegarki :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja, ja, ja mam!!!
I kilka innych też :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
I ja tez.

Tak ze 25 razy mam te "dwa zegarki" :)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Taaa... statystyczna próba społeczeństwa się odezwała... :D

pozdrawiam
Narfas

P.S. Nie mam żadnego zegarka do biegania, bo taka aktywność jest męcząca.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.