Santino's G.Gerlach 303
Odpowiedz do tematu

: Santino's G.Gerlach 303







:
Widzę, że folii nie zdejmujesz - znaczy się sprzedać chcesz :))

Segoy
:
Hmm, nie miałem niebieskiego gluta na celowniku ;) .

Antisocial and faceless...
:
mw75, reklamuj :D

Segoy
:
Segoy napisał/a:
sprzedać chcesz

Nie. Na szybko cykałem prosto z pudełka i zapomniałem.

:
Segoy napisał/a:
mw75, reklamuj

W prasie, w radio, w internecie czy w TV?
;)

Antisocial and faceless...
:
pisz na Berdyczów hmmm ja też się dołączę gdyż albowiem nie miałem tego niebieskiego kleksa na koronce :D
Jestem oburzon
jak tak patrze na zdjęcia Hegemona to skłaniam się jednak coraz bardziej do kupna tego telefona którego ma a którego Cezarro nie trawi hmmm

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-06-28, 15:55, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ja też nie miałem gluta. Marcinie, dostaliśmy wybrakowany produkt :D cool
Trzeba reklamować, zrobić konkurencję Xicorrowej M20-ce (która to obecnie dzierży palmę najbardziej hipsterskiego i medialnego łocza). :złośliwiec:

tygrys sypia czasami
:
Ciniol napisał/a:
jak tak patrze na zdjęcia Hegemona to skłaniam się jednak coraz bardziej do kupna tego telefona którego ma a którego Cezarro nie trawi

Ale te to nie telefonem ;-)

:
i po co to było mówić hmmm tak tobym dołączył do hipsterskiej grupy ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Taki piękny :shock:

:
Pikny :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Rafał - dołącz, dołącz!
Warto!

:
Santino fajne fotki i zegarek .. szkoda że to projekt kizioli krejzoli :))

Rafał nie idź tą drogą ;)

:
tam od razu kizioli plask

_
work in progress
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.