Pytania o MM
Odpowiedz do tematu

:
W moim przypadku na 16,5 centymetrowym nadgarstku standardowe Radi 45mm to się tylko zimą by nosiło.
Na kurtce :D

:
adventure napisał/a:
Widzial ktoś może u partyjniaków Radi 42mm? Czy nie wpadli jeszcze na taki szatański pomysł?
Czekamy, jeszcze na to czekamy :popcorn:

:
No to się pochwalę moją marysią.
44 mm, luma vintage, Piotrkowi oglądana pod mikroskopem nie podpasowała i dobrze ;) , bo jest świetna :)) Pasek pewnie jeszcze zmienię, jak znajdę tanio jakiś super, choć ten jest całkiem OK, miękki i taki witydżowy :)
Fotki takie se, maszynką do mięsa robione






Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Wow!
To ta z tych droższych?
Jak świeci?

Segoy
:
goTomek napisał/a:
No to się pochwalę moją marysią.
44 mm, luma vintage, Piotrkowi oglądana pod mikroskopem nie podpasowała i dobrze ;) , bo jest świetna :)) Pasek pewnie jeszcze zmienię, jak znajdę tanio jakiś super, choć ten jest całkiem OK, miękki i taki witydżowy :)
Fotki takie se, maszynką do mięsa robione

Obrazek

Obrazek

Obrazek



prezentacja na tle "rosalii" cool

...a ja straciłem kasę na zakup Maryny..ehhh miałem tyle luźnych papierków w tamtym tygodniu (nawet bym nie zauwazyl)..... za długo myślałem nad wyborem i zacząłem robić opłaty od poniedziałku...a potem się już tylko sypało..... :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Robert 2013-04-25, 23:12, w całości zmieniany 1 raz
:
Ta jest z Getat, tam chyba faktycznie takie lepsze dają :D Co do ceny, to trudno mi się odnieść, brałem z drugiej ręki, widziałem tańsze i droższe. Chleba z pasztetem nie będę musiał jeść ;)
Świeci ładnie, przez chwilę pomarańczowo, potem zielono, ciężko to uchwycić bo pomarańczowo naprawdę tylko moment


Robert napisał/a:
na tle "rosalii"

taki akurat parapet był po ręką :P

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Robert napisał/a:
na tle "rosalii"

taki akurat parapet był po ręką :P [/quote]

wiem.... ;)

:
Ja już od dawna się szykuję na taką Marine z beżową lumą, ta pkazana wyżej świetna!
Tylko Getat trochę się ceni za możliwość dobrania sobie koloru indeksów i wypełnienia wskazówek...

:
...czy ktoś z szanownego grona jest w stanie mi wytłumaczyć dlaczego jest taka różnica w cenach maryn np http://manbushijie.com/productshow-664-3.html i dla porównania http://manbushijie.com/productshow-798-3.html lub tutaj lepsze porównanie poniewaz na ty samym mechanizmie http://www.dajiwatch.com/productshow1334.html

[ Dodano: 2013-05-01, 12:37 ]
czy jet coś co przemawia za pierwszym linkiem ?

:
panowie mam pytanko:
gdzie mogę sobie ulepszyć właśnie MM?kupiłem ją dopiero co i chciałbym zmienić jej wskazówki i ulepszyć luminove :)) co by świeciła deko dłużej niż 10 minut...gdzie można dokupić jakieś części?albo może znacie jakieś stronki na których można zamówić MM tyle że z dobrą luminova i można samemu coś zmodyfikować a oni to zrobią?

:
Getat robi dobrze świecące.
Części można zamówić od dowolnego Majfrienda (trzeba mu obrazkowo napisać, co się chce) lub od Rudiego - gdzie można pisać normalnie A nawet można sobie jaja porobić, bo Rudi to czołowy forumowy pijok i złodziej (dla nowych - przeca każdy pijok to złodziej) ;)

Wymiana lumy jest do zrobienia samemu, parę osób też to robi na forum (np. Segoy).

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
Wymiana lumy jest do zrobienia samemu, parę osób też to robi na forum (np. Segoy).


i Bow :))

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2013-05-02, 13:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzięki panowie :) a znacie jakieś dobre stronki z fajnymi paskami i bransoletami? :)

Ostatnio zmieniony przez luki2323 2013-05-02, 21:05, w całości zmieniany 1 raz
:
luki2323, do maryśki to chyba najlepiej zamówić ręcznie robiony pasek...
U nas na forum znajdziesz kilku macherów od tego ;-)

:
ee to drogo chyba wyjdzie... nono a cena paska nie może przekroczyć ceny zegara... :P taka mała zasada :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.