Kilka nowych PietroStrapów
Odpowiedz do tematu

:
zaje..fajna kombinacja

:
svedos, niech Ci bedzie

:
Świetniaście!
Przesyłam swe głębokie wyrazy nienawiści. Oby ci wskazówka nie stanęła nigdy :P !

:
Pasek świetnie się komponuje z Szanghajem, jeno klamerka jakby za duża do tego zestawienia. Ale oczywiście i tak HEJTUJĘ ten pasior !!

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Te paski są za....... :shock: :shock:

:
Sylwek fachura...przed nabyciem Pietrostrapa ze strusia myslalem ze one bardziej do eleganckich zegarkow pasuja...jednak po przymiarkach stwierdzam ze do wiele wiekszej liczby zegarkow pasuja jak ulal !!

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Z klamrą nie jest tak źle, po drugie innej z grubym języczkiem nie mam.
Moim zdaniem pasek pasuje raczej do "dużych" łoczy , jest dosyć gruby i przy jakmś eleganciku wyglądał by przesadnie.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-04-03, 10:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Sylvek bo kupiles monstera : )
Ja mam strusia 20mm i lezy jak ulal z innymi...choc przyznam ze najbardziej siadl mi wlasnie z lotnikiem.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Zestaw robi wrażenie :shock:
Gratulacje Sylwek

Blaz
[Usunięty]
:
Ale do paska Pietra musi być specjalna klamra, a nie standardowa Pre-V, nadszyszkowniku Svedosie. :mrgreen:

:
zgadzam się z Blazem

tak by mi podeszła:


:
Darek, jak gdzie i dlaczego tak drogo, ta moja faktycznie do lotnika jakoś mało pasuje

:
$11,50 free shipping z USA - jedna taka właśnie leci do mnie :)

http://cgi.ebay.com/ws/eB...e=STRK:MEWAX:IT

Ostatnio zmieniony przez kadarius 2010-04-06, 12:47, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Sklep wiele razy przeze mnie sprawdzony. :wink:

:
Blaz między innymi dlatego i ja tam kupiłem - cena przyzwoita i sprawdzony sprzedawca i pewny towar. Przy okazji także ekspresowa wysyłka, jeśli nie utknie gdzieś w PL :mrgreen:

[ Dodano: 2010-04-06, 13:17 ]
udało mi się dorwać do aparatu :mrgreen:

zegarek zastępczy, klamra zastępcza - ale ten pach :shock:


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.