Nowe szaty
Odpowiedz do tematu

: Nowe szaty
Trzeba było ubrać nowy nabytek w cóś zdatnego do noszenia:






:
Oryginalny pasek starym ,dobrym ,chińskim obyczajem nie za bardzo nadawał się do noszenia i na szybko trzeba było coś zmajstrować, tym bardziej że mocowanie nie jest typowe.

:
Wypas, świetnie wyszło, mój Parżynier jest na "parcianym" pasku i da się na takim nosić, ale na przyszłość trzeba się będzie do kolegów paskorobów uśmiechnąć.

:
...no, no ,no - niekiepski ten pasek, niekiepski :wink:

:
Pierwsze co mi przyszlo na mysl - ktory byl od nowosci a ktory to hand made
Bardzo dobrze wyszlo .

:
Obydwa robione, oryginalnego wstyd pokazywać.

Blaz
[Usunięty]
:
Ha! Myślę, że odkryłeś niszę. :lol:

:
Ja chcę ten z pomarańczowym przeszyciem :!:

andre
[Usunięty]
:
Kolega ma ten zegar.Od kiedy go dostał to Vostok Ekspedycja 2006 poszła całkowicie w zapomnienie.Za jakiś czas też będzie potrzebował paska ;-) Zgłoszę sie zapewne jeśli można ;-)

:
andre napisał/a:
Kolega ma ten zegar.Od kiedy go dostał to Vostok Ekspedycja 2006 poszła całkowicie w zapomnienie.Za jakiś czas też będzie potrzebował paska ;-) Zgłoszę sie zapewne jeśli można ;-)


Może chciaby zatem rzeczoną Ekspedycję mi odstąpić, drogi Jędrusiu :razz: ? Za kilka portretów dawno zmarłych władców ...?

andre
[Usunięty]
:
Sam chciałem odkupić zegarek który mu sprzedałem ale kutafon jest uparty i nie chce odsprzedać ;-)

:
jaro pasek mega wypas tylko ciut za drobne szycie - gdyby szew był luźniejszy to byłby idealny!!!

:
kadarius napisał/a:
...gdyby szew był luźniejszy to byłby idealny!!!

...spróbuj co drugi :twisted: :mrgreen: :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.