Niebieski medal z olimpiady w Vancouver, czyli Momentum M1
Odpowiedz do tematu

:
fajny,fajny.
oglądając ich stronke z wyrobami to dużo inspiracji
seiko widze*(nie wiem czemu :wink: )

:
Mnie zegarek nie podchodzi.

Ale recenzja napisana fachowo! Czytalo sie z najwieksza przyjemnoscia.
Gratuluje nabytku...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Fajny model, lubie niebieskie nurasy , nawet mialem jednego takiego kwarca , ale oddałem koledze. troche za nim tesknie. Z checia obejze na żywo, troche grot sekundy mi nie odpowiada , skoryguje ja zobacze na żywca.
Niech sie dobze nosi !

:
Fajna tarcza, ale bezel jakoś mi nie pasuje. Kojarzy mi się z klockami Lego...
No i kwarcyk :(
Ale recka fajna, przyjemnie się czyta :) Oby więcej takich u nas!

:
Cytat:
bezel 120-klikowy
a 60 klików to za mało? :)

Blaz
[Usunięty]
:
Jash napisał/a:
Zegarek jest świetny. Do fantastyczności brakuje mu tylko mechanizmu. Szkoda, że same kwarce, bo mi się podoba :cry:
Kupowałeś w Kanadzie bezpośrednio, czy nie, bo znalazłem też jeden sklepik u angoli ?

Ja kupowałem na wus, czyli w Stanach. Z tego, co wiem, to są i mechaniki Momentum. :wink:
Maxio: koperta może przez to piaskowanie taki plastikowo wygląda, ale zapewniam Cię, że swoje waży. :wink:
Felek: ja i tak nie rozróżniam czy to 60 czy 120 klików, ale dla porządku podałem. :wink:

:
Znalazłem takie Momentum za 69$ tu http://www.kenmarwatchs.com/momentum/1M-DV00B0-AC/

Może ktoś będzie zainteresowany, PayPal accepted , czas oferty, jak zwykle, ograniczony czasowo. Jakaś promocja.


Blaz
[Usunięty]
:
To jest dokładnie to samo Momentum M1, które mam, tylko że w czarnej wersji kolorystycznej i z bransoletą. :wink:

Aha, cena jest świetna, tylko sklep ten nie wysyła do Polski. :wink:

:
A gdzie takie info? Shipping to Europe 44USD

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
O! To mnie zaskoczyłeś. Mnie takie info nie wyskoczyło. :wink:
Co nie zmienia faktu, że tu bym Momentum nie kupił jeśli koszt wysyłki jest za wysoki w sposób bezwzględny i względny, bo w stosunku do ceny zegarka. :wink:

:
http://www.kenmarwatches.com/shipping-methods/
44,99USD

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
Teraz już rozumiem - ta strona wyświetla mi się pusta. Czas wyczyścić system. :wink:
BTW: na ebayu i w siecie jest wiele innych sklepów (zwłaszcza w UK), gdzie wysyłają Momentumy do Polski za około 10-15 funtów. :wink:

:
Chyba dołączy do wakacyjnej Wish Listy tylko z pomarańczową tarczą.

A ten to nawet się szczyci swoją szwajcarskością :) :) . Automacik.
Cytat:
Deluxe 25 jewel self winding Swiss ETA movement with date function.

Cena to 5,2 Parnisa, więc tanio nie jest.



Strasznie rolexowaty ten model, za tą kasę można mieć prawie 4 Invicty wyglądające prawie identycznie, z tym, że na Miyocie.

:
Odświeżę nieco zapomniany wątek :
A co sądzicie o tym modelu, wpadł mi w oko przy okazji przeglądania Zatoki pod kontem zegarków St. Moritz.
Niestety kwarcyk ( ale i cena ok. 150$ ), rozmiar słuszny 44mm, 200m WR, wygląd jakiś taki znajomy :wink: , w środku kwarcowa Ronda.
St. Moritz Momentum Square One






Blaz - odkąd zobaczyłem zdjęcia Twojego Momentuma ( chyba już byłego Twojego ), coraz bardziej chcę mieć jakiś zegarek tej marki. A M1 troszkę mały :cry: . Bo najchętniej "łyknąłbym" taką pomarańczkę M1. Tylko te 39mm :cry: .

:
Bardzo ciekawy ten PAM Momentum , szkoda że kwarc.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.