Groszkowanie - sposoby zdobienia mechanizmów
Odpowiedz do tematu

:
Na filmiku, który był na Planete też było pokazane jak to sie robi...

:
Bardzo fajny instruktarz, po obejrzeniu filmu stwierdzam że to nie jest takie trudne, przeprowadzę eksperyment na kawałku miedzianej blachy

Mr.x
[Usunięty]
:
trzeba tylko pokombinować jedynie z głowicą ścierną.

:
Gumki dentystyczne mogą się nadać, albo krążek filcowy i pasta do szlifowania zaworów samochodowych, kiedyś słyszałem ale nie wiem czy to prawda że kołek z drewna dębowego.

:
Chyba bukszpanowego...

andre
[Usunięty]
:
Kołek z osikowego jest najbardziej uniwersalny :wink:

:
Svedos, jak "miedziaki" zrobimy takie o których od miesięcy gadamy to zamawiam po znajomości groszkowanie u Ciebie:-)

:
Taa ja będę się męczył , a Ty z gotowym "łoczem" po ZG szpanował, o nie mój drogi Spinnerosie, dosteniesz półprodukty i będziesz po nocach groszki dziergał :lol: :lol: :wink:

:
Oż Ty w mordeczke... chyba się zastanowie co zrobić z tymi balansami co idą poczta... :P

:
Ciekawy jestem czy Ja R jak Renata U jak Ula D jak Dorota O jak Olek L - Lucyna F jak Franciszek doczekam sie że ktoś mi zaprojektuje i zrobi - jakiś extra zegarek może ktoś z ZG :)

:
Te złotówy? Chyba się czymś strułeś...



J. :D

:
Przecież widzisz Rudolfie że oni tam sami ze sobą do porosumienia nie mogą dojść... Ani chybi, zaraz sie za łby wezmą :lol: ... Po nocach by ci się śniło :wink: ...

:
Spokojowy, my tutaj jak trzech muszkieterów prawie...:wink: BTW - dziś Spinnerek powinien podrzucic Svedoskowi 5szt. nowych balansów do Mołnji...:)

:
No ja od kiedy zobaczyłem pierwsz projekty i wzory tarcz , czekam na very limited editon for Rudolf :)

Ewamilewski
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
Jacku ten szlif słoneczny wygląda bajecznie ! stare glashutte np. spezimatic też miały takie , czy tylko te nowe glashutte oryginal ?


Wiem że to stary temat ale może komuś się przyda film jak zrobić te szlify na tokarce. FILM

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.