Historyczna recenzja Xicorra Circle by ciniol
Odpowiedz do tematu

:
To ja proszę o oświecenie, jakie będą różnice między standardowym Circle a Gardą?

:
Z_bych napisał/a:
To ja proszę o oświecenie, jakie będą różnice między standardowym Circle a Gardą?


http://oceanictime.blogsp...arda-diver.html

:
Bóg zapłać dobry Modzie :) Już się wczytuję :)

:
Koperta mi sie podoba, wrecz zachwyca, no ale te wskazowki...
Wskazowki psuja wszystko...a mogl byc taki fajny EDC

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Myślę sobie, że gdyby zakończyć wskazówki godzinową i minutową w taki sposób jak sekundowa - jedną niewielką kreską na końcu (tak, jak np. w Tissocie PRS516), to nie złamałoby stylistyki, a pewnie dałoby większą dokładność odczytu.

:
Tomek napisał/a:
http://oceanictime.blogsp...arda-diver.html


No proszę, wpis na Oceanic Time :razz: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Się smaruje - się jedzie

:
trochę do pupy jest ten wpis na sajcie oceanictime, niedopracowany i trochę na siłę - bardziej mi się podoba recka ciniola

i wcale nie chodzi o mowę Szekspira

cały czas nie rozumiem, jak producent tak mógł spitolić zdjęcia swojego sprzętu, mam takie wrażenie jakby zdjęcia były zrobione jedną z pierwszych cyfrówek panasonica, które dawały właśnie taki efekt mgiełki - what's up Doc :shock: ?!


MOD EDIT: tak też ładnie :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-08-27, 11:08, w całości zmieniany 1 raz
zyj terazniejszoscia
:
Santino napisał/a:
Się smaruje - się jedzie


Lex sam się ze mną skontaktował, bo zainteresował go projekt zegarka oraz projekt nurkowy Darka Wilamowskiego. Poprosił o materiały i je dostał. Artykuł jest jego, bazujący na moich materiałach.

Recenzja Randy'ego Torresa jest związana z budową sieci dystrybucji w US. Tak, zegarek został mu przekazany ale nie ingerowałem w żaden sposób w recenzję (poza dodatkowymi wyjaśnieniami do pełnej recenzji pisanej).

Recenzja ciniola super, konkret i obiektywizm. Że nie wszystko się podoba, to chyba zrozumiałe.

Fotki - działam w temacie :-)

M20 - w trakcie. Część komponentów już jest, część w drodze, część jeszcze na etapie produkcji. Termin dostępności - na razie jesień, bardziej konkretnie na tą chwilę nie da rady.

Ostatnio zmieniony przez atomtomski 2012-08-27, 11:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Optonic napisał/a:
Nijak nie przekonuje mnie ten zegarek. Recenzja tego nie zmieniła, a fotki porównawcze jeszcze go pogrążyły.


dokładnie - mam podobne odczucia.

Ostatnio zmieniony przez GrzecH 2012-08-27, 22:07, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
no nie podoba mi się. Kurdupel jakiś taki. :wink: Uszy faktycznie doklejone... Zdecydowanie nie kupię. :wink:

:
zafop napisał/a:
Blaz napisał/a:
Ciniol, rzeczywiście ciekawa sprawa z tymi okrągłymi końcami wskazówek. Nikt tego nie wyłapał, a to naprawdę ważny szczegół.


bez obrazy, ale co tu wyłapywać, to widać gołym okiem, nawiasem mówiąc to jest podstawowa kwestia, która powstrzymuje mnie przed zakupem


W Foce/ Otago też nikt jeszcze nie wyłapał tego :razz:

_
work in progress
:
Damian, nieee no FOKA ma troszkę zaostrzone :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Weekend się zaczłą więc "nakręciłem" circla - żona trochę się dziwnie patrzyła jak macham łapą :mrgreen:
Zegar daje radę. Kupię też tę "limitkę" tym bardziej że jest tam zmieniona koronka.
Wuja się tam znacie melepety. :razz: :mrgreen:
Santino pomyslę jak TO rozegrać logistycznie i dam znać.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-08-31, 20:55, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Jakiś on dziwny.
Uszy wyglądają jak by o nich zapomniano i w ostatnim momencie się okazało, że ciężko go założyć na rękę. :D
Koronka umiejscowiona IMO ni w 5 ni w 10.
Wskazówki bez zakończeń wyglądają jak by wybrakowane.
Jedynie co przemawia za zakupem to to iż polski.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.