Początkujący człowiek-pasek.
Odpowiedz do tematu

: Początkujący człowiek-pasek.
Od dłuzszego czasu podziwiam paski hand made ... dobra nie ma co wymyslać poprostu postanowiłem spróbować coś zrobić :D Pierwszy pasek został zrobiony z dzinsów jest w kolorze dzinsowym z czerwonym przeszyciem :D Robiłem go z myślą o dzinsowym Poljocie jednego z kolegów :D Nie ukrywam cudów nie ma ale jestem dumny bo to pierwsze moje hand made i na bank nie ostatnie





















:)

:
Eee...

Jakby tu tak delikatnie, żeby nie SPINNEROWAĆ :wink: ...



Paskud jakich mało :lol:



Ale to głownie wina przeszycia - widac że z igła to ty nie za bardzo się zdązyłeś poznać :wink: ...



Chociaż za sam pomysł piątka z plusem - taki pasek ma kupę zalet, że tylko o jego praniu wspomnę :wink:

:
Ostatni raz iglę z nitką trzymałem w podstawówce a było to lat kilka temu :lol: Spokojnie to tylko wstępny projekt zrobiony wczoraj o północy bo spać nie mogłem :wink: Nastepny się robi i myślę, ze bedzie lepszy :)

:
Jak na pierwszy projekt nie jest źle :P

:
Najważniejsze że pierwsze koty za płoty, pomysł świetny, popraw tylko wykonanie.

:
Jest niezwykle abstrakcyjny, rzekłbym nawet niezła wariacja na temat paska :P

:
Hehe dzięki chłopaki :D :lol: Pasek ma być pod niebieskiego Poljota do jeansowej kurtki i spodni więc musi być abstrakcyjny :lol: :D

Blaz
[Usunięty]
:
Słuszną drogą podążasz bracie. :D

:
Pierwsze koty za ploty na czyms trzeba cwiczyc

:
Szwaczka z Ciebie cienka, ale zapał jakich mało :) Ja poddałem się niestety po swoim pierwszym pasku zrobionym w skórze, który od razu trafił do kosza ;)

:
kuba-hxc napisał/a:
Pasek ma być pod niebieskiego Poljota do jeansowej kurtki i spodni więc musi być abstrakcyjny :lol: :D

...no miałem właśnie proponować

:
Kuba a wpadłeś już na pomysł jak zrobić dziurki???

:
Dziurki robię najpierw trochę grubsza igłą niż ta, którą szyje :) W tym pasku są 3 warstwy jeansu, więc nie jest taki cienki ten pasek :)

Dzisiaj będzie druga edycja mam nadzieje trochę bardziej udana :)

Jeans jest trochę trudny w obróbce bo się strzępi i źle tnie :wink:

:
Kuba chodziło o dziurki do języczka klamry - przecież tan pasek będzie miał jakąś klamrę? - nie...

:
Z tym mam właśnie problem, myślałem nad małymi nitami po to żeby dziurki nie niszczyły się. Próbuje też obszywać dziurki.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.