Helson Stingray
Odpowiedz do tematu

: Helson Stingray
Pojawił się w sprzedaży nowy model od Helsona - Stingray.

Cytat:
Case: Brushed CuSn8 bronze case
Ø 47 mm - height 14 mm - length 56 mm - lug distance 24 mm.
Screwed crown w. side protection
Sapphire crystal - 4 mm thick - inside AR coated.
water resistance: 500m/1.600 ft
Dial, hands and bezel coated with swiss SuperLuminova C3
Strap: Comfortable 24 mm natural rubber Sharkfin with 22mm removable screwed bronze buckle
Case back: solid titanium


Stingray występuje w dwóch wersjach, z Etą 2824-2



i UNITASem 6498-2





Sam zegarek jest "takise", bardziej pokazuję jako ciekawostkę, bo nakręcanych ręcznie diverów za wiele na rynku nie ma .. Ciekawe, jak długo wytrzyma gwint na koronce.

maciek
[Usunięty]
:
"takise" to mało powiedziane. Ładny nie jest, ale za to zgrabny też nie jest. :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Czekam aż ta nowa moda na brąz zniknie. Pewnie w przyszłym roku...

:
Blaz napisał/a:
Czekam aż ta nowa moda na brąz zniknie. Pewnie w przyszłym roku...

Jak się pokażą w sieci zdjęcia półrocznych zegarków po intensywnej eksploatacji .. :mrgreen: Z tą "patynką" będą odrzucać ..

:
Również tego nie rozumiem, po co mi koperta z kupy :roll: .

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2012-05-17, 15:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Bo ci wszyscy mówią jakie to błogosławieństwo i jak się będzie "szlachetnie starzeć" i "podkreślać indywidualizm posiadacza" :P a nie ze obłazić, capić i wujowo wygladać :P A przy okazji "wszyscy" zaoszczędzą 5 dolców na produkcji koperty :P

:
A co sądzicie o unitasie w diverze 200m z zakręcaną koronką? Gwint ma szanse wytrzymać do czasu, kiedy koperta zamieni się w obłażące, capiące i wujowo wyglądające coś :?: :wink: :grin:

:
Z ciekawości mam pytanie. Z alu lotniczego ktoś już robił?

Edyta - Tomku ten gwint w brązie też mnie rozwala. Tu już mogli przynajmniej pomyśleć i zrobić nie zakręcaną na samych uszczelkach.

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2012-05-17, 15:17, w całości zmieniany 2 razy
:
Coś mnie ten Helson ostatnio nie widzi się... nowe modele coraz bardziej nijakie, a ceny wysokie.

World Wide Watches
:
jak dla mnie tredżik! A o śmierdzeniu to już nie wspomnę... ten zapach..."kluczy", jest tak irytujący, że mała głowa.

Skate or die!
Blaz
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
A co sądzicie o unitasie w diverze 200m z zakręcaną koronką? Gwint ma szanse wytrzymać do czasu, kiedy koperta zamieni się w obłażące, capiące i wujowo wyglądające coś :?: :wink: :grin:


Fakt, nie zwróciłem na to uwagi. :mrgreen:

Co tym dobitniej świadczy o tym, że to jednorazowa rzecz.

:
Blaz napisał/a:
Co tym dobitniej świadczy o tym, że to jednorazowa rzecz.

Za "only 1299.00USD" :mrgreen:

Była kiedyś dyskusja przy okazji jakiegoś zegarka z zakręcaną koronką na unitasie, że zbyt długo, przy intensywnym, codziennym, użytkowaniu, ten gwint nie wytrzyma dłużej jak rok ..
irek1981 napisał/a:
... ten gwint w brązie też mnie rozwala.

Ale gwint i sama koronka są stalowe. Chyba :smile: .

:
Imho jeśli już ma być coś z brązu to może sam bezel , cała koperta to przesada .

:
Z brazu to moze byc medal. I to co najwyzej za zajecie trzeciego miejsca.

Pozdrawiam
Eryk

:
Oczywiście nie wspomną, że gównolit się łatwiej obrabia.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.