Zegarek LED projektu Hironao Tsuboi
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał:
Kupię, założę i będą mi mówić: "Gdzie masz ch... zegarek?" :shock: :D :D :D




A ty impowiesz : zegarek jak zegarek, ale patrzcie jaka mam MEGA BRANSOLETĘ! :P

:
:shock: Wygląda to bardzo ciekawie, smokowi się podoba :D

:
Właściwą drogą zmierzasz Maxiu :)

:
Unitrę to pewnie każdy by chciał!!! Ja póki co dorobiłem się dwóch elektronik :)

gdyby ten cudak kosztował do 100 pln w wysyłką do PL to może bym się skusił choć nie jestem przekonany czy bym go nosił :) :) :)

:
Mysle ze ten cudak bedzie kosztowal wiele...bardzo wiele...niestety.

:
...tak patrzę sobie jeszcze raz na ten nazwijmy to zegarek :wink: , i utwierdzam sie w przekonaniu, że na rękę to bym tego nie nałożył. Jakoś bransoleta u faceta (bez zegarka) to jakoś nie bardzo jak dla mnie :twisted:

:
Maxio napisał:
...tak patrzę sobie jeszcze raz na ten nazwijmy to zegarek :wink: , i utwierdzam sie w przekonaniu, że na rękę to bym tego nie nałożył. Jakoś bransoleta u faceta (bez zegarka) to jakoś nie bardzo jak dla mnie :twisted:


i tu się Maxio muszę z Tobą zgodzić :D

:
A kto wam powiedział że on jest MĘSKI, poza Kadariusem, ale on lubi takie metroseksualne kwiatki :lol: :wink: :wink: :P

:
Hmm, a są wersje na kostkę u nogi? :lol:

:
Wahin napewno na obie do tego polaczone lancuchem , stary wynalazel

:
ALAMO napisał:
A kto wam powiedział że on jest MĘSKI, poza Kadariusem, ale on lubi takie metroseksualne kwiatki :lol: :wink: :wink: :P
Cóż, chcę "toto" kupić dla swojej ładniejszej połówki, jednak nie omieszkam go potem pożyczyć i założyć go przynajmniej raz do roboty - koledzy już się nauczyli zagladać mi na rękę więc niech się chwilkę pogłowią gdzie się sprawdza godzinę, a co :P P.S Oczywiście jak sie będzie dało go kupić i będzie w moim zasięgu cenowym :)

:
Witam, przeglądając dzisiaj zegarki Led z allegro natrafiłem na ten model.

Można go kupić za 180 zł więc nie jest tak źle :)

Nie jestem pewny, czy mogę tu wkleić link do aukcji...
Zaryzykuję, może komuś się przyda ;)
http://www.allegro.pl/ite...lor_grafit.html

:
Ja tam podziękuję za w/w namiary - myslę, że się w swoim czasie przydadzą :)

:
a jak on pokazuję datę i sekundy? w akcji napisali, że potrafi...

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Przypuszczam, ze coś naciskasz i pokazuje co innego na chilkę, potem wracając do godziny.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.