Zegarki Polska 2012
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Coraz bardziej rozpaczliwe ruchy, bo Euro się zbliża, a naklejków nie znika. :mrgreen:

:
Dobre ! :D

Spam
[Usunięty]
:
Zawczasu powinni przygotować co najmniej naklejki z opcją Brytania 2012...agonia przedłużyła by się o 50 dni

:
Pewnego dnia, cichym wieczorem, na kiziowisku ...
W 2016 będzie 950 rocznica chrztu Polski. Tę wspaniała rocznice chcielibyśmy uczcić serią wyjątkowych limitowanych zegarków. Porozmawiajmy o chrzcie Polski na portalu, żeby ważne informacje nie zginęły w tłumie :!: Zachęcam, kto pierwszy powie cos o zegarku Mieszka I :?:

:
1050-ta okrągła rocznica !!!

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2012-04-19, 22:15, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Taka ciekawostka :


By pgltools at 2012-04-20


By pgltools at 2012-04-20

:
Eee tam, to żadna kłalita - piłka się nie kręci... ;)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
No i jest "permanentna" :)

:
No i do czegoś służy ...
Do dupy taki zegarek :P

Blaz
[Usunięty]
:
A naklejkę można zdjąć? :cool:

:
dwatch napisał/a:
Taka ciekawostka :

Obrazek
By pgltools at 2012-04-20

Obrazek
By pgltools at 2012-04-20




Proszę tu nie robić polewki z tych Seiko... wogóle umieszczenie ich w dziale uwaga podróba też jest nie na miejscu.
Są to zegarki z mechanizmem 8M32 z lat 90.
Nie mogę znaleźć teraz filmiku tego mechanizmu, ale macie tutaj trochę wcześniejszy 6M25:

http://www.youtube.com/watch?v=9H5cKYU3laU

Poza tym to taka fajna pozycja kolekcjonerska, której kiedyś szukałem :twisted: :
http://markhitcom.mysinab...ticleId=3233482

World Wide Watches
:
Soccer?
To amerykański zegarek.
Bez homologacji na Europę.

Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
:
pasti napisał/a:
Są to zegarki z mechanizmem 8M32 z lat 90.
Nie mogę znaleźć teraz filmiku tego mechanizmu, ale macie tutaj trochę wcześniejszy 6M25:


mechanizm robi wrażenie :shock:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Seiko robi/ło tajmery do piłki nożnej oraz jachtingu . Biegi i pływanie zdaje się też .

:
ALAMO napisał/a:
Pewnego dnia, cichym wieczorem, na kiziowisku ...
W 2016 będzie 950 rocznica chrztu Polski. Tę wspaniała rocznice chcielibyśmy uczcić serią wyjątkowych limitowanych zegarków. Porozmawiajmy o chrzcie Polski na portalu, żeby ważne informacje nie zginęły w tłumie :!: Zachęcam, kto pierwszy powie cos o zegarku Mieszka I :?:


Nie no, żartujesz? Skąd to cytat? Ja pierd... zegarek na chrzest Polski? Zamiast piłki krzyż? :shock:

hrg.pl
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.