Zegarki Polska 2012
Odpowiedz do tematu

:
Tanio :-)
Taniej niż mój.

Ja bym walnął: Santino A6 ;-)

:
To ci go wyśle i możesz mi napisać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Michał, a po co Ci napis Santino A6 :shock:

:
A co za różnica , z napisem będzie lepiej wyglądał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
dwatch napisał/a:
A co za różnica

W sumie tak, a jakby co to i o kupca łatwiej :mrgreen:

:
O toto :mrgreen:

:
Tylko nie pisz Polska 2012 :lol:

:
No wiesz :!: A prawa autorskie ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: można też napisać Euro-pa 2012 - to jak już rozegramy swoje 3 mecze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Dawaj - ślij do mnie. Ogarnę napis, to pomyślimy o zamianie na mój - bez napisów ale i bez prostokątów ;-)

:
A poka swój :?:

:
dwatch napisał/a:
A poka swój :?:

...taki sam jak Twój :twisted:

:
no i będzie pierwsza polska naręczna turbina! koniecznie pokaż ją wtedy w klubiku wzajemnych miłośników!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Skate or die!
:
dwatch napisał/a:
Coś koło 350 USD ale USD było po 2 zł więc nie dużo. Co do prostokącików to rzeczywiście cuś można by napisać ale pomysła nie mam :???:

Ja mysle,ze ten zegarek zasluguje na przydomek "Zbigniew Dziura".I to powinno zostac wpisane w prostokaciki! :lol: :lol: :lol:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Kumotrzy!
Orły Smudy, nasza Biało-Czerwona Huzaria potrzebuje naszego wsparcia!
Właśnie w najśmieszniejszym dziale kizi pojawiła się ankieta, w której wybieramy zwycięzcę zawodów kopania piłki.
Pokażmy, że jesteśmy najlepsi!

Wygrajmy ten mecz, zanim nasza reprezentacja zdąży go przegrać.

Głosujmy, tylko tak zapiszemy się złotymi zgłoskami w historii tych mistrzostw.
Może nie mamy autostrad, bazę hotelową mamy słabą a dworce kolejowe brzydkie i stare.
Ale mamy coś innego. Mamy plany dróg dojazdowych do lotniska, plany linii kolejowej do Stadionu i korki. Korki mamy najlepsze!
Mamy mieć murawę na stadionach!
I mamy jeszcze zegarki, króre się nakręcane piłką.
...To znaczy Władek M ma.
W sklepie.
Ale całkiem niedrogo.
:mrgreen:



http://zegarkiclub.pl/for...kto-wygra-euro/

Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.