Quo vadis POLPORA ?
Odpowiedz do tematu

: Quo vadis POLPORA ?
Panowie,
Od początku z wielką uwagą sledziłem losy naszej pierwszej sensownej firmy w branży od smierci Unitry :-(
Z prawdziwym smutkiem zauważylem to :
http://allegro.pl/polpora-jedynki-i1989525802.html

Łącząc to z faktem, że nie ma kolekcji za 2010 i 2011 - pozostaje smutne stwierdzenie że marka i fajna inicjatywa Pana Krzysztofa wlaśnie umiera ...

:
Cóż, chyba ducha (i nabywców) zbrakło; o ile pamiętam Stolice Polski w pierwotnym zamiarze miały byc pojedyńczą edycją.
BTW chyba jeszce Gniezno było?

J.

:
Tutaj im nie poszlo to zwijaja zagiel i wchodza w drugi- polska2012.
IMO to i tamto brzydkie

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
"Bolanda 2222" to akurat nie ma chyba nic wspólnego ;-)
Po prostu Polporze sie chyba skończyła para - jedna lub druga :neutral:

:
Jednak szkoda :neutral:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ALAMO, sugerowalem sie pozostala oferta z ich konta allegro, myslalem ze to ci sami :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Szkoda firmy... Całkiem fajne pomysły mieli...

:
Fazi64 napisał/a:
Jednak szkoda :neutral:


Oczywiście że szkoda :-(

Prosta arytmetyka.
Czechy sa krajem 6x mniejszym od Polski, i jest tam miejsce dla dwóch całkiem przyzwoitych marek - bo za takie uważam i Prima, i JVD. To sami sobie powiedzcie, na ilu ludzi z odwagą i pomyslem jest miejsce w Polsce.

:
Sporo psów ludzie na nich wieszali .. że drogo, że Eta .
Sam nie jestem jakimś tam miłośnikiem marki .. oglądałem na żywo w OCDC i nas żywo prezentują się dobrze , poprawnie , taki spokojny styl.
Dla mnie troszkę zabrakło tego pierwiastka szaleństwa w dizajnie .

:
Sprzedaż "jedynek" daje do myślenia, ale może za bardzo się zasugerowaliśmy?

:
Obyś miał rację - bo szkoda :evil:

:
Chociaż żaden z zegarków mnie nie przkonał, to jednak kibicowałem Polporze od początku.
Byłaby to jednak szkoda, gdyby firma przestała istnieć :-(

Blaz
[Usunięty]
:
Polpora była jedyną dotąd poważną marką. Mam nadzieję, że będzie.

Czas - śmiechu warte. Copernicus - towarzystwo wzajemnej adoracji nadal twierdzi, że to będzie coś więcej poza renderami. Paweł Jankowski - jest nadzieja. G. Gerlach - rozwija się.

Jest jeszcze miejsce na Polporę. Szkoda więc. Jeśli to prawda...

:
POLPORA :sad:

Niestety prawda jest taka, że mało kto zdecyduje się wyłożyć 3 000 - 4 000 złotych na zegarek od firmy bez tradycji. Tym bardziej, że w kolekcji nie ma jakiegoś szału :(
Ja bym wolał już kupić Certine DS1 lub Tissota Visdate

COPERNICUS :wink:

Coś temat niestety ucichł, tu bym się zastanowił nad wyłożeniem większej kasy za ich, póki co wyimaginowanego regulatora. IMO jest bardzo fajny.

Paweł Jankowski :mrgreen:

No to taki nasz polski AHCI i ja mu dopinguję pełną gębą. Nawet o ceny pytałem i jak ruszy już z produkcją to kto wie

Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
Paweł cały czas produkuje !
Tyle że caly czas nie jest zadowolony z efektu. Co tylko podkreśla z jakim podchodzi do tego zaangażowaniem, bo już ostatnie modele kopert naprawdę nie odbiegały od poziomu wykonania światowych producentów jego pokroju, gdzie podzespoły sa częściowo wykańczane ręcznie. Ale dla Pawła to za mało :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.