X-Wind "Kozak" ;)
Odpowiedz do tematu

: X-Wind "Kozak" ;)
Dziś smutny dzień - pożegnalna sesja, nie mogłem mu tego odmówić. Zegarek trafia w dobre ręce, bo współforumowicza, ale zostanie po nim wielka wyrwa w moim sercu :( Świetnie się nosił, dobrze służył i cieszył oko wężowiskiem nieprzeciętnym. Co prawda nie korzystałem z większości koronek, ale lepiej mieć ich 3 + 2 przyciski niż jedną, c'nie? ;)

Najgorsze jest to, że kupno nowego nabytku może się przeciągnąć (nie wiem do kiedy...) i co ja biedny będę teraz nosił, jak prawie cała rodzina idzie pod top...młotek znaczy się :(
















:
Pierwsza fota gites :-)
Szkoda się pozbywać, jedno z fajniejszych wężowisk, przyznaję bez bicia.

:
Łączę się z Tobą w bólu.....

( :mrgreen: )

:
Co Ty tam Leszek końbinujesz :wink:

:
Dago, ty niecnoto, czyżbyś ty zanabył :P :?:

:
Krzychu - mi tego mówić nie musisz, ale co zrobić jak się człowiek zakochał...na razie bez wzajemności, bo sprzedawca nie chce mi sprzedać "nowego" przez eBay, a bez jakichkolwiek zabezpieczeń boję się brać i czekam na inną okazję. Mimo to warto mieć kasę przygotowaną jak będzie okazja.

Dago - se nie żartuj chłopie :mrgreen: :twisted:

Sylwek - może do wiosny uda mi się nabyć :P

:
ALAMO napisał/a:
Dago, ty niecnoto, czyżbyś ty zanabył :P :?:


:oops:

Bibliotek@rz napisał/a:
Dago - se nie żartuj chłopie :mrgreen: :twisted:


Ja całkiem poważnie z tym bólem...
Mniej emocjonalnie wcześniej do niego podchodziłem, ale dziś mnie wzięło...i czekam :)

:
Bibliotek@rz, nie ściemniaj tylko gadaj zaraz CO TO MA BYĆ :mrgreen:

:
Biblio wspołczuję, a Dago gratuluję :)

:
Coś mi się kołacze eterna kontiki na cztery łapki :)

:
Bibliotek@rz napisał/a:
(...) i co ja biedny będę teraz nosił

...mogę Ci dżiszoka pożyczyć :twisted:


...a na poważnie, to cele wyższe zawsze są wyższe od tych niższych - więc tak trzeba czasami

:
Cezar - nie bój nic, twardym nie miętkim jest. Coś poczytam wieczorem z tego żalu i będzie ok :D No i to nie będzie KonTiki choć bardzo lubię ten zegarek.

wahin - każde dobre słowo się dziś liczy :P

Sylwek - nie ma opcji żebym powiedział, bo nie znoszę zapeszać ;) Jak się nie uda i skuszę się na coś innego to będzie moja porażka osobista :D Mogę Ci leciutko podpowiedzieć- nie ma tego jeszcze na forum, nie ma o tym tematu, ani chyba nawet wzmianki. Jakość tego zegarka jest w stosunku do ceny świetna. No i jest to awtomat. Zgadujesz? :razz: :cool:

Maxio - dżiszok mnie nie ratuje, bo mam w to miejsce innego Kasiaka (i go nie sprzedaję!) ;) Ale dziękuba, dziękuba, dobry człowieku.

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-11-29, 11:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Bibliotek@rz, a fpysk byś nie chciał :wink: , chcesz żeby mi się zwapniałe obwody poprzepalały czy co :mrgreen: , gadaj zaraz bo z ekspedycją karną do Wrocka pojadę :grin:

:
Ten zegarek tak trudno dostać w "mojej cenie" że poszukiwanie może się jeszcze przeciągnąć więc duża szansa że obwodzik może Ci pęknąć :D A we Wrocławiu jesteś zawsze mile widziany więc wpadaj!

:
Świetne foty Biblio! X-Wind to jeden z najciekawszych zegarków jakie się przewinęły przez to forum. Grunt żeby trafił na godnego nosiciela. :cool:

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.