Poprzedni temat «» Następny temat
Nuras.. pasek czy bransoleta?

Pasek czy bransoleta dla divera?
Pasek
53%
 53%  [ 14 ]
Bransoleta
46%
 46%  [ 12 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Kyle
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 9 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2296
 #31  Wysłany: 2009-12-04, 02:04   

Maxio napisał:
to chyba jest uzależnione od własnego widzimisię właściciela.





tylko czasem to widzimisię jest ok, a czasem nie wink:. Lepiej poczytaj sobie wiadomo gdzie wątek narodzony chyba zresztą przez Spinnera, gdzie klarownie wyłożono, czy od 15.47 można nosić brązowy garnitur z granatowymi butami, które to pytanie dręczyło ludzkość od początku dziejów :) . Ja czytałem, przyswoiłem, i teraz rezerwuję sobie prawo do kategorycznych i jedynie słusznych poglądów :P :
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #32  Wysłany: 2009-12-04, 02:14   

Kyle napisał:
Lepiej poczytaj sobie wiadomo gdzie wątek narodzony chyba zresztą przez Spinnera, gdzie klarownie wyłożono, czy od 15.47 można nosić brązowy garnitur z granatowymi butami, które to pytanie dręczyło ludzkość od początku dziejów :) . Ja czytałem, przyswoiłem, i teraz rezerwuję sobie prawo do kategorycznych i jedynie słusznych poglądów :P :




...ten wątek to już legendą jest :D

...ja na szczęście nie chodzę w garniakach na co dzień. Twoją rezerwację szanuję i żałuję tylko, że ja wcześniej jej nie złożyłem :twisted:
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #33  Wysłany: 2009-12-04, 09:45   

No proszę a ja, nieśmiadom kompletnie :lol: , gdzieś tam przeczytałem o wymogach dotyczących zegarka jakie zawarte są w tajemniczym "protokole dyplomatycznym" a że nijak mi sie to nie zgadzało z obserwacjami jakie poczyniłem zapytałem... No i watek urósł do miana legendy cholerka:-)



Ja tylko chciałem zapytac dlaczego wiele znanych postaci nosi jasne garniturowce skoro protokół jednoznacznie mówi o czarnych:-)
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #34  Wysłany: 2009-12-04, 10:12   

Teraz się nie tłumacz, głownie to o stringi :wink: :lol: :lol: :lol: Ci chodziło
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #35  Wysłany: 2009-12-04, 10:22   

Sie kurna nie smiej, sam nie wiem d o dzis czy "fjuksjowe" mogą być do antracytowej tarczy... :( Nie moge przez to czasami spać... :wink:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #36  Wysłany: 2009-12-07, 23:39   

Kyle napisał:
ciekawy wątek... zawsze zastanawiało mnie, co kieruje ludźmi, którzy do sumo czy skx zakładają pasek ze skóry. Po pierwsze ma się to nijak do przeznaczenia zegarka (przynajmniej teoretycznego, większość z nas i tak nie nurkuje, ale gdyby nawet, to nie w skórzanym pasku), a po drugie - powiedzmy sobie szczerze - to wcale dobrze nie wygląda. Tak jakby garniturowca na kauczuk pakować. To samo dotyczy nato - sam miałem nawet przemyślenia, czy do sumo nie dobrać, ale uznałem, że to jednak dwie zupełnie różne parafie. Do nurka tylko bransoleta albo guma. Wielbiciele pasków mogą sobie wmawiać co chcą... Hand made może fajnie wyglądać z zegarkiem mającym inklinacje militarne, ale nie z nurkiem. Z braku dostępności na rynku godnej gumy dla sumo tenże zostanie u mnie na bransolecie, a citek będzie na gumie
Ja, mimo że jestem paskowym fetyszystą, a fetyszysta nie myśli racjonalnie, to podam Ci mój argument przeciwko wszelkim bransoletom. :wink: Dla mnie nieważne jest czy to nurek, czy garniturowiec, kwarcak czy budzik - ważne, żeby dobrze się go nosiło na ręku. A z bransoletą to jest tak, że ogniwa mają pewną odległość i nie zawsze dopasujesz ją do obwodu swojej ręki. A ja nie znoszę, wręcz nienawidzę, gdy zegarek lata mi luźno po nadgarstku. Ma siedzieć na swoim miejscu i już! Skóra to materiał elastyczny w miarę, więc dopasowuje się do kształtu ręki. Dla mnie to argument stuprocentowo za. Tylko paski! :D
 
 
Kyle
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 9 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2296
 #37  Wysłany: 2009-12-09, 02:11   

Blaz napisał:




z bransoletą to jest tak, że ogniwa mają pewną odległość i nie zawsze dopasujesz ją do obwodu swojej ręki. A ja nie znoszę, wręcz nienawidzę, gdy zegarek lata mi luźno po nadgarstku. Ma siedzieć na swoim miejscu i już! Skóra to materiał elastyczny w miarę, więc dopasowuje się do kształtu ręki. Dla mnie to argument stuprocentowo za.





otóż bynajmniej. W sumo jest nie tylko możliwość ujmowania ogniw (co oczywiste), ale też pomniejszej regulacji przy zapięciu. Byłem w stanie sobie idealnie spasować, a efekt jest trwały. W paskach wkurza mnie to, że kiedy już już mam go spasowanego idealnie, to po jakimś czasie skóra się wyciąga i pasek jest lekko za luźny (na tyle, że suwa się po nadgarstku, ale nie na tyle, żeby dało się komfortowo zapiąć na jedną dziurę ciaśniej)



nie ma łatwo w tym temacie :)
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #38  Wysłany: 2009-12-09, 12:39   

Może odpowiem Ci tak: niestety moje doświadczenia z bransoletami były takie, że nie dało się je tak skrócić, by miały długość, którą preferuję. A jeśli chodzi o paski to odwrotnie. :wink: Dlatego po prostu uważam, że noszenie paska czy bransolety to sprawa już typowo indywidualnego podejścia. Ktoś lubi bransoletę, żeby nie lubić mógł ją ktoś. :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum