RAKETA 2614H Mini Seria
Odpowiedz do tematu

: RAKETA 2614H Mini Seria
Zaczęło się od znalezionej rakietki w pobliżu śmietnika! Ktoś zgubił lub próbował się jej pozbyć :lol: I tak po wizycie u doktora zawitała ma mojej ręce i w awatarze (bywało - teraz wyparł ją ZUAN :D )



BLACK







PANDA







GOLD and WHITE




:
Wcale się nie dziwię że musiałeś mieć wszystkie 4 :D

nie mogę się zdecydować która świetniejsza... Raz wybór pada na białą, zaraz na czarną (bardzo pasujący pasek - brawo) po czym w końcu na pandę i tak w kółko

a złota też bardzo milusia i ten niebieski sekundnik ehhh...



ps chyba jednak panda albo biała :)

:
Mam tylko jedną Rakietę po dziadku , była na spotkaniu taki złoty telewizorek , możę ktoś zwrócił uwagę.

Bardzo ładne Kadarius !

:
Mam taką białą z arabskimi cyferkami - to mój pierwszy kupiony przeze mnie zegarek (w 2 klasie podstawówki) - oczywiście nadal na chodzie.




:
Panda jest świetna! Zresztą cała kolekcja niezła :wink: Tak jak napisał TowRupas- przy czarnej super pasek.

CCB- pierwyj sort. Stan właściwie dziewiczy :wink: Twoja ma niebieskie wskazówki czy tak mi się tylko wydaje?

:
pikne rakietki,a panda wymiata :shock:

:
mi też się podobają, fajny kształt koperty. Istotnie Panda najświetniejsza, indeksy dodają jej extra godności

:
Bibliotek@rz napisał:
Panda jest świetna! Zresztą cała kolekcja niezła :wink: Tak jak napisał TowRupas- przy czarnej super pasek. CCB- pierwyj sort. Stan właściwie dziewiczy :wink: Twoja ma niebieskie wskazówki czy tak mi się tylko wydaje?
Wskazówki czarne, a stan nie taki już dziewiczy - zegarek swoje przeszedł, sekundnik ma za krótki - w oryginale był dłuższy chyba jak u Kadariusa, no i tarcza troczę porysowana od wskazówek chyba.

:
W takim razie gratuluję niezłej fotki :wink: Spokojnie możesz sprzedawać na allegro po wysokich cenach :P

:
Cieszę się że zegarki się podobają!



Powiem szczerze że to nie wszystkie - czarny, biały i panda są podwójne (nosi je młody :)) a poza tym mam jeszcze dwie takie:



http://img213.imageshack.us/i/p1050953m.jpg/



http://img18.imageshack.us/i/p1050957j.jpg/

:
A ja mam taka co ty nie masz :) ...

:
ALAMO napisał:
A ja mam taka co ty nie masz :) ...




no one 's perfect :D - za to ja mam tradycyjnie 2x więcej :D

a jak się chwalisz to się chwal do końca i wklejaj fotki



zresztą można było się tego po bliźniaku spodziewać :twisted:

:
Jak zawsze Dariuszu powodujesz u mnie wzrost adrenaliny.

Pozostaje po raz kolejny pogratulować :)

:
kadarius napisał:


zresztą można było się tego po bliźniaku spodziewać :twisted:




Siakiegoś pijaństwa, ewentualnie :wink: ...



http://www.fotosik.pl



Ło!

:
ALAMO napisał:
kadarius napisał:


zresztą można było się tego po bliźniaku spodziewać :twisted:




Siakiegoś pijaństwa, ewentualnie :wink: ...



Ło!






Alamo melepeto jeden - odstaw to co pijesz!!! Przecież to zupełnie inny zegarek z innym mechanizmem!!!



PS. Takiego też mam :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.