Stolicznyje
Odpowiedz do tematu

:
no może nie jest najpiękniejszy ale przy chromowaniu na 100% utracisz wszystkie ostre krawędzie.

Poza tym zegarek musi mieć trochę "charakteru" :)

:
W sumie i tak odkładałem wysyłkę do Annopola z miesiąca na miesiąc. Teraz przynajmniej wyszedł z szuflady i trafił na nadgarstek.

:
Kiedy na niego patrzę widzę tylko tarczę :wink:

Jak dla mnie wygląda klasa.

Gratulacje.

:
Sam jesteś ohida :wink: !

Śliczniutki! I właśnie że ma charakterek z tymi wżerkami! Wolę 100 razy taki niż oblany chromem nowym "na okragło". Jak ci sie nie podoba - to daj mnie, przyjmę go w azyl :lol: !

:
Ja tam lubię zegarki z delikatnymi wżerami - nawet kilka od czasu do czasu noszę.

Chociaż to właśnie przez wżery na starym 10-letnim Casio zacząłem szukać rok temu nowego zegarka... i znalazłem ich do tej pory ponad 20 :D



A Stoliczny prima sort.

:
O! jaki chętny do brania :)



przy okazji w czwartek (mam nadzieję) odbieram zegarki swoje i ALAMO z wystawy - to będzie prawie jak gwiazdka :) tyle zegarków dawno nie widzianych :) w tym między innymi takie dwa stoliczne:



http://img214.imageshack.us/i/stolicznyje.jpg/ http://img214.imageshack.us/i/stoliczne.jpg/

:
To jest właśnie problem z Kadariusem :lol: - cokolwiek ktoś nie pokaże, to on to też ma, tylko 2 razy więcej ... :P

:
zazdrośnik!



biorąc pod uwagę że odbieram też i Twoje zegarki to bym się liczył ze słowami :)

:
Wybacz, o effendi, niegodnemu słudze ciemnych Bogów :lol: !

:
Panowie, spokój :D Bo przyjedzie Janek89 i nam wszystkim zrobi się "gupio" :D :D :D

:
Janka to się nie ma co bać - zanim on coś znajdzie ... :wink:

:
Crayzee wracając do Twojego zegarka - rozejrzyj się gdzieś za złomkiem ale w lepszej kopercie, ja zacznę zwracać uwagę na bazarku - jak się trafi to dam ci znać

:
Też myślałem o podmiance, ale póki co nie spotkałem potencjalnego dawcy. Jak namierzysz, bierz w ciemno.

:
Przepoleruj kopertę i będzie O.K.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.