tissot
Odpowiedz do tematu

: tissot
witam , chcialbym zapytac o autetycznosc

http://allegro.pl/nowy-ti...1585465212.html ???

Ostatnio zmieniony przez krol_macius 2011-04-30, 15:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Potrzebne są dokładniejsze zdjęcia . Na tych z aukcji praktycznie nic nie widać .
Zobacz ten temat http://forums.watchuseek....-a-339622.html.

:
Hmm , akurat odnośnie tego modelu zalecałbym daleko idącą ostrożność .. Problemy z oryginałem bywały w oficjalnej sieci dystrybucyjnej Tissota :???:
Przychylam się do tego co napisał Łysy. Po tych zdjęciach nie da się wnioskować czy to oryginał ..
Czasami nawet ocena organoleptyczna , bez otwierania wnętrza może być złudna ;/
Kartonik , przywieszka i książeczka , w tym wypadku to nie wszystko ..

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
Hmm , akurat odnośnie tego modelu zalecałbym daleko idącą ostrożność .. Problemy z oryginałem bywały w oficjalnej sieci dystrybucyjnej Tissota :???:
Przychylam się do tego co napisał Łysy. Po tych zdjęciach nie da się wnioskować czy to oryginał ..
Czasami nawet ocena organoleptyczna , bez otwierania wnętrza może być złudna ;/
Kartonik , przywieszka i książeczka , w tym wypadku to nie wszystko ..

Otwierajac tez mozna miec watpliwosci, bo ETA kwarcowa wcale nie jest taka droga - kiedys bylo to samo w certinach na kizi.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Podepne się pod temat

Witam.
Wiem z forum że tissoty z serii PRC są jednymi z najczęści ej podrabianych tissotów.
W związku z tym mam pytanie ,czy tyczy się to tez serii PRS516 a szczególnie chronografu.
A jak wygląda sprawa na Allegro z PRS516-ką.
Nie ukrywam że jestem zainteresowany jakimś fajnym chronografem(z serii wyścigowej).
A może iść w strone Alphy Daytony?

Ostatnio zmieniony przez daro64 2012-05-29, 15:49, w całości zmieniany 1 raz
:
daro64 napisał/a:
A może iść w strone Alphy Daytony?

No to bardzo słuszna droga. PRS516 w kwarcu są podrabiane, gdzieś na wusie chyba widziałem opis... Mechaniki/automaty już rzadziej. Tissota jak kupować to jednak z pewnego źródła.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.