Leonidas GS TP
Odpowiedz do tematu

: Leonidas GS TP
Trafił mi się taki Leonidas:



Według dekla jest to brytyjski zegarek wojskowy:



Podobno znaczy to "General Service / Time Piece" (czasomierz ogólnego zastosowania)
A werk, oczywiście, proszę bardzo:


Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-02-25, 15:00, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda świetna sztuka, u nas na Alle dalej myślą że GS/TP to znak Gestapo ;)

:
Może nie tyle tak myślą, co wiedzą że Allegro jest pełne znaziolowanych debili, którzy potrafią dać 300 zł za zrytą Delbanę z lat '60 z kalkomanią swastyki z modelu do sklejania :lol: - jak klient głupi, to i cegłę kupi ;-)

Paweł - świetna :!: Stawiam ze to z lat '30 :?:

:
Jasne, to jest gestapowski - że też mi to do głowy nie przyszło! Przecież taki odpowiednio opisany zegarek to dla tajniaka-gestapowca niezbędna rzecz, tak jak dla sowieckiego agenta KGB "Komandirskie" ze stosownym herbem na cyferblacie.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-02-25, 15:27, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Świetny, ale moim zdaniem to zegarek z dedykacja dla Genarała Servica (brat cioteczny Generała Motorsa). Tak czy siak wygląda wspaniale. A ten werk? Podobny do Kocibertów na 15 kamykach. :cool:

Foch und Ch.
:
Kubuś, to jest w sumie bardzo popularny projekt, i jakbym miał wskazywać autora, to bardziej na zachód bym strzelał ;-)

:
Tajny gestapowski zegarek :mrgreen:

Świetna sztuka

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Świetny ten Leon_idas :wink:

:
W mordę! Skoro GSTP to GESTAPO, to ja mam zegarek Himmlera :lol:

:
Paweł, świetny zegarek :!:

Jaegera widziałem na żywo - piękna maszyna :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Hehe, to mi przypomniało faszystowskiego Atlantica ze sfastyką na allegro z którego się kiedyś przez cały dzień śmiałem :lol: Zegarek był tak na oko gdzieś z końca lat 60-tych...

:
Kosh777 napisał/a:
W mordę! Skoro GSTP to GESTAPO, to ja mam zegarek Himmlera :lol:
[url=http://images34.foto...66m.jpg]Obrazek[/URL]



Nieeee, Goeringa :!:
Przecież jest jak wół napisane "Jeager" - a wiadomo kto był Wielkim Łowczym Rzeszy :!: Jak wół tarcza podpisana " Kulturalny Łowczy"- Goering jak w ryj strzelił :twisted: Na Allegro z nim :!: Tylko mu jeszcze jakąś swastykę na kalkomanii doklej :lol: - łatwiej ją gładko ogolone Europejczyki znajdą ;)

:
Jeszcze tylko dedykacja na deklu od Hitlera dla Goeringa ... i będzie hit na miarę grubych pieniędzy :lol:

:
Heh, ciekawe za ile by taki wynalazek poszedł. Ale i tak tego nie zrobię :wink:

:
Fajny werk Revue 30, tylko wlos za dlugi patrzac na dzwignie regulacji. (-;
W kazdym razie ciekawy nabytek.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.