Android Octopus
Odpowiedz do tematu

: Android Octopus
Nareszcie przyszedł....jestpanzadowolony :mrgreen:














:
Sylwek - gratulacje. I cieszę się, że udało się szybko wyjaśnić sprawę.

:
ciekawy .. jak się nosi i czy się podoba ?

:
Przyjechał dzisiaj rano, bardzo się podoba, guma na razie powędruje do szuflady i jakiś pasek dzisiaj otrzyma, myślę o Carbonie Hirscha.

:
Narszcie porzadne ujecia tego zegarka :smile:
Niestety te cyfry mimo dobrych fot nic a nic nie wyladnialy :wink:
Trudno, jest jeszcze wiele zegarkow z prostymi do bolu, ale ladnymi tarczami... :wink:

Pozdro
s.

:
strix, radzę oblukać Androida na żywo, w bezpośrednim starciu ze wzrokiem wiele zyskuje.

Blaz
[Usunięty]
:
Będzie bolało jak melepeta Bow zobaczy te zdjęcia. :mrgreen:

:
Jeszcze kilka technicznych fotek














:
Mechanizm piękny.

....inaczej... :-)

Rozumiem, że poza deklem, reszta koperty jest szczotkowana?
I jak "chodzi" ta druga koronka? Czy się samo nie przestawia?

:
Werk to oczywiście Miyota kaliber 82XX, może nie jest piękny , ale to sprawdzony i pewny wół roboczy.
Górna koronka służy do przestawiana wewnętrznego pierścienia, dolna jest zakręcana i służy do ustawiania zegarka.

:
Sylwek, ale czy ta górna luźno lata, czy też jest zakręcana?

:
Fajnie że w końcu dotarł! duży plus dla sprzedawcy za szybkie i satysfakcjonujące rozwiązanie sprawy!!!

Widzę że koronki niesymetryczne - zaraz melepeta Spinner powie że ten, tego ... brzydki jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Z pełnym deklem wyglądałby o niebo lepiej ale i tak mi się widzi! - Graty Sylwek - niech się nosi!

:
Górna nie jest zakręcana, ale też nie jest luźna, kręci się z pewnym lekko wyczuwalnym oporem.

:
O to mi chodziło - dzięki.

:
To że ta od wewnętrznego bezela nie jest zakręcana nie zmienia nic co do WR (nie mylę się ?)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.