Kilka ciekawych imo pasków do pilotów
Odpowiedz do tematu

: Kilka ciekawych imo pasków do pilotów
Wpadły mi w oko takie paski, co o nich sądzicie? Moim zdaniem ciekawe.



Cena około 50zł plus 14zł wysyłka, za wysyłkę więcej jak jednego paska nie jest pobierana dodatkowa opłata pocztowa. Różne rozmiary, pokazane przeze mnie są w rozm. 22mm i 24mm.
Paski dostępne u >>> TEGO <<< sprzedawcy. Ma również spory wybór innych pasków.

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-09-28, 00:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Sympatyczne, tylko wydaja sie dosyc cienkie.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Ten ostatni wygląda sympatycznie. Może dlatego, że jest wzorowany na typowym pasku-lotniku. :wink:

Mam jednak trochę wątpliwości. Paski z ebaya kupuję u sprawdzonych sprzedawców, bo za dużo jednak na zatoce pasków z chińskiego zwierza. :wink:

:
sorki za OT , ale nie znam się na paskach - czy np. pasek z wytłoczonym napisem Rolex albo Omega kupowane na ebay są oryginalne czy :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
To Rudolfie poznasz po cenie. :mrgreen:

:
jest jeden sprzedawca z Szwajcarii który sprzedaje nie za tanio ale taniej niż w sklepie .. i tak się zastanawiam. Paski te wyglądają beznadziejnie .

:
Jak mają napisy to ani chybi oryginały :razz: :wink:

:
A mają zawieszki ?

:
Brak zawieszek pudełek papierów…podróby :razz:

Jedyne co mi się w nich podoba to klamerki. :lol:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
no niby mają , ale z drugiej strony mogę załatwić pudełka instrukcje i zawieszki , są całe strony tego na ebay . Możesz mieć wszystkie pudełka itp jakie chcesz , można zostać kolekcjonerem pudełek i zawieszek etc.

:
Jak da się załatwić kartę gwarancyjną do zegarka z bazaru to i pudełka da się załatwić, ale to nie będzie to samo :wink:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Przypadkiem, w trakcie poszukiwań tarczy, wpadły mi w oko - przecież są identyczne do tych z pierwszego postu, cena za to czterokrotnie wyższa (no i zdjęcia ładniejsze) :mrgreen: Obydwa modele sprzedawane przez Tourby Watches.


:
Podobne do Ravenny z Russtime


Ostatnio zmieniony przez Wywiad 2010-09-30, 17:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Najprostszy pasek do uszycia :)

FORZA Robert!
RK WRT
Blaz
[Usunięty]
:
I często najpiękniejszy. :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.