Mido vs Victorinox
Odpowiedz do tematu

: Mido vs Victorinox
W sumie to jestem prawie zdecydowany, ale nie widziałem żadnego na żywo, a chciałbym kupić w tym tygodniu. Może ktoś widział, któregoś z nich albo oba i wypowie się o nich. I przy okazji mam pytanie do kolegów z Łodzi czy znają OutletForYou na ul. Duńska 1 i mogli by się wypowiedzieć o stanie sprzedawanych zegarków lub może byli tam albo mogli podejść jeżeli jest to po drodze i powiedzieć w jakim stanie jest Mido.
1. Mido Multifort M005.830.11.061.80

2. Victorinox 241518

:
Żadnego na żywo nie widziałem, więc się wypowiem.

Po zdjęciach wnosząc sądząc, to Mido Vickiem podłogi zamiata.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Z racji, że nie widziałem żadnego mam prawo do wypowiedzi. :))
Mido bardziej eleganckie. Scyzoryk bardziej sportowy. Imo oczywiście.
Ja bym chyba żadnego nie kupił. Ale ja się nie znam. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Byłem bliżej Vicka, ale Mido super na zdjęciach wygląda no i jeżeli jest w takim stanie jak piszą stronie to jest tez w dobrej cenie. Oba super bo rozmiar 38mm :D hmmm

:
g-unit napisał/a:
czy znają OutletForYou na ul. Duńska 1


Nie znam - ale chętnie poznam.
To dwa kroki od mojego biura.

:
Santino, będę bardzo zobowiązany pifko Popatrz na niego fachowym okiem w jakim jest stanie i czy fajnie wygląda na żywca. Z góry dziękuję.

Ostatnio zmieniony przez g-unit 2016-05-09, 23:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Imo vicek. Widziałem kilka na żywca i wymiatają! A sklep mijałem w ub tyg i tez jak zobaczyłem reklamę to się zastanawiałem czy mają zegarki.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
A sklep mijałem w ub tyg

I nie weszłeś do mnie - jak już byłeś tak blisko?
plask

:
Jednego Vicka, jeszcze cały czas mam w automacie i złego słowa nie mogę powiedzieć na jakość wykonania, te nowsze też super. Oglądam Mido na YT i coraz bardziej się podoba, tylko nie chce coś mi się wierzyć żeby miał na wysokość 15mm jak podają w sklepach hmmm

:
Santino napisał/a:
prezesso napisał/a:
A sklep mijałem w ub tyg

I nie weszłeś do mnie - jak już byłeś tak blisko?
plask


Przecież się zapowiadałem. Nie było cię

[ Dodano: 2016-05-09, 23:43 ]
Ale ze za dużo?
Fakt wydaje się niższy, zwłaszcza że to babcia eta

Skate or die!
:
Wydaje mi się, że to sporo.

:
Może ma z dupy proporcje... Ile to ma średnicy?

Skate or die!
:
38 mm, ale znalazłem info, że były dwa modele starszy M005.830.11.061.00 (który jest w outlecie, pomyliłem nr referencyjny) na Eta i nowszy M005.830.11.061.80 na Cal 80.611. Coś mi się nie chce wierzyć, że robili nową kopertę do nowszego modelu, a różnice w opisach są znaczące : szerokość bransolety 18 mm(starszy) , 20 mm (nowszy), wyskość 15 mm (starszy) , 10,85 mm (nowszy).

:
Jak nic trzeba przymiarkę zrobić! pifko
Nie bój nic - albo sam Sylwek albo razem się tam przejdziemy.

Skate or die!
:
Mido świetnie na zdjęciach wygląda... z tych dwóch brałbym Vicka ;) :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.