Garniturowy Wostok na 2209
Odpowiedz do tematu

: Garniturowy Wostok na 2209
Garniturowców takich, jak ten, mógłbym mieć setki - uwielbiam ten design.
Nabyłem go w zasadzie w stanie takim, jak widać. Jedynie szkiełko było do wypolerowania, bo jego nietypowy kształt uniemożliwiał wymianę na takie samo. Wyszło prawie dobrze, musiałbym się jeszcze przyłożyć :???:

Zegarek napędza ulubiony werk garniturowców - 2209. Ten egzemplarz posiada wybite logo Wostoka na mostku. Całość osadzona w trzyczęściowej kopercie, szczęśliwie dla mnie bez uszkodzeń i ubytków. Koronka oryginalna. Co ciekawe, na deklu wybity kaliber mechanizmu.

Nie dawałem go do regulacji, więc zobaczymy, jak z dokładnością.








A przy okazji stwierdziłem, że to 20-ty Wostok w kolekcji :lol:

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
: Re: Garniturowy Wostok na 2209
Piękny Wostok !

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Gratuluję i podzielam zdanie w 100% są piękne i moim skromnym zdaniem ładniejsze od deluksiaków i łuczyków :P

:
Ładne sztuki do kolekcji

:
Bardzo ładne te garniturowe Wostoki jeszcze nie mam żadnego na 2209 :evil:
Wujku crayzee to u was tam dużo "Wschodów" ja mam obecnie nie licząc komadnirów i Amfibi może ze 4

:
crayzee - Wostoczek prześliczny - mam podobnego w chromie, ale ze zniszczoną tarczą - czekam na dawcę.
Z garniturowych Wostoków mam takiego:


"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Szymku, na pociechę powiem Ci, że w kwestii Komandirów i Amfibii jestem kompletnie zaniedbany - muszę dopieścić tę cześć kolekcji, a niestety moje źródła nie dysponują tym asortymentem :oops:

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Piękne Wostoki towarzysze, naprawdę ładne, WALCIE SIĘ :wink:

:
Gratuluję - mamy podobny gust :) Mam sporo garniturowców w takim najbardziej klasycznym wydaniu, w tym kilka takich wostoków - lubię ten model :)
Gratuluję :)

:
Jeden dziadek specjalizował się u nas w garniturowych radzieckich ale go już nie widuję :evil: , a jeśli chodzi o Komandiry współczesne w brud , a te starsze na prawie 2 lata kariery może z 10 widziałem kiedyś jeden moneciarz miał chyba z 5 ale zapewne sprzedał bo ostatnio jednego tylko miał :evil:

:
Nowego kupiłem swego czasu, ale po roku sprzedałem dalej - to jednak nie to samo. Vintage is vintage...

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
crayzee mam takiego samego w fajnym stanie tylko nie mam tej ramki na której mocowane jest szkiełko :sad: Piękny zegarek. Piękna płaska koperta i uroczy mały dekielek :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.