Historia podwodna, czyli PARNIS / U-BOOT / ORZEŁ
Odpowiedz do tematu

:
Gumy nie chce bo nie lubię. Pach skórzany będzie, ale chciałem jakąś "szmatkę" w ciekawym kolorze .

Poza konkursem paskowym to potrzebuję jeszcze teleskopów do tego Parnisa, ale nie mogę za cholerę znaleźć :???: Pomożecie ?

Ostatnio zmieniony przez Reggie 2012-05-15, 00:13, w całości zmieniany 1 raz
jeremi
[Usunięty]
:
@Machu
jedzie do mnie parnis (jak u boat flight deck 50mm) http://www.wenping1970.co...p?ArticleID=311
- na stronce napisali pasek 24mm. ja głupi "z góry" zamówiłem taki pach. potem przeczytałem Twój post o rozmiarze 26mm. ciekawe, czy we wszystkich opisach jest błąd w rozmiarze... mam nadzieję, że w razie niemca da się zamienić na pach 26

Ostatnio zmieniony przez jeremi 2012-08-17, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie wiem bo mam tylko jednego Parniaka, ale tych 50mm jest (co najmniej) kilka na forum, popytaj jak to ci nie daje spokoju :wink:

:
jeremi,

Mój Parnis ma między uszami 23 mm. Nie było takie rozmiaru w paskach nato to zamówiłem u Mocnego 24 mm i reż pasi :cool:

"Kobiety nie można zmienić,można zmienić kobietę,ale to nic nie zmienia".
jeremi
[Usunięty]
:
dotarł...
przyjmiecie mnie do elitarnego klubu ORŁA? ;)

(pasek 23mm - musiałem trochę "urezać" z 24mm. chwała firmie pattini, że robią dobre paski, i po rezaniu boki są dalej czarne)



swoją drogą - świetny zegarek - żadnych syfów, szkło z antyrefleksem, chodzi póki co dokładnie

Ostatnio zmieniony przez jeremi 2012-09-07, 13:21, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.