Historia podwodna, czyli PARNIS / U-BOOT / ORZEŁ
Odpowiedz do tematu

:
Machu gratulacje , niech się dobrze nosi .

:
Machu, graty


wuja się znacie, ta dioda to gps na foki :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Zegarek zaskakuje mnie wygodą- mam go na ręce całe dzisiejsze popołudnie+ wieczór i w niczym mi nie przeszkadza, nie ogranicza ruchów dłoni, nie rozbiłem też żadnej futryny ani samego zegarka, o stratach wśród domowników nie wspominająć :wink: Mniejsze, ale bardziej kanciaste koperty z koronkami po prawej stronie bywały duzo bardziej niepraktyczne, niż ten potworek :mrgreen:

No i indeksy bardzo ładnie świecą, sa równe i wyraźne, szkoda tylko, że zaden z nich pozytek, skoro wskazówki bez lumy :razz: logika skośnookich braci nieco tutaj zawiodła :wink:

:
Machu, są tu u nas i spece od lumy, którzy za drobny haracz to mogą popełnić :mrgreen: przynajmniej indeksy... ale wskazówki chyba też

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-04-25, 23:18, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jak mi minie pierwszy zachwyt, to pewnie zaczną się pomysły typu "Co by tutaj poprawić" :razz: Konkretnie w zegarkach jeszcze nie dłubałem, więc może jakiegoś speca będę szukał :wink:

Niemniej, narazie, jespanbardzozadowolony i z żadnymi narzędziami zbliżyć się nikomu nie dam :razz:

:
Machu, z tego co mnie się pamięta to chyba Bow jest spec od lumy, jeśli się mylę to niech mnie kule biją, a starsi stażem Kumotrzy poprawią :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-04-25, 23:46, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Małe pytanie co do dokładności mechanizmu- wczoraj o 12 nakręciłem i ustawiłem zegarek równo z innym, kwarcowym. Dziś rano różnica wynosiła + 2 sek, ale teraz, czyli po 26 godz, zwiększyła się do 20 :???: To normalne przy 'docieraniu' mechanizmu, czy moze być jakis inny powód?

Mechanizm to Seagull 2551 (wg producenta)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2012-04-26, 14:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Machu, zostaw sprawdzanie dokladnosci i ciesz sie zakupem :mrgreen:

[ Dodano: 2012-04-26, 14:10 ]
A zebys sie nie martwil - wszystko zalezy od tego ile zegarek lezy, ile jest na rece etc, raz Ci moze wyjsc +2 s, innym razem -15 sekund, nie sprawdzaj dokladnosci co kilka godzin bo zwariujesz i odbierze Ci to przyjemnosc z zakupu. Sprawdzaj sobie co 24h :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
Sprawdzaj sobie co 24h

Po jakimś czasie to też minie...
Na szczęście :)

:
Czyli jest ok i nie trzeba się martwić :grin: :?:

:
Cezar, ja osobiscie sprawdzalem tylko jeden zegarek, ale dlatego ze odchylki wydawalo mi sie, ze siegaja 10 sekund na minute... I faktycznie byly spore, kilka minut w ciagu 3 godzin

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Machu napisał/a:
nie trzeba się martwić

Jeśli nie masz innych zmartwień, to możesz tym :)

:
Machu duże to bydle, może służyć za obronny.

:
Witam Panowie.
Dziś dostałem swojego pierwszego " parnika" . Dokładnie ten model http://www.manbushijie.com/productshow-155-2.html

Ładny, czarny, 50 mm..forumowy . Pasek to totalna tragedia i chce na szybko poczynić zakup paska w stylu nato. Dysponuje ktoś fotkami takiego zegarka z pachem nato ?

"Kobiety nie można zmienić,można zmienić kobietę,ale to nic nie zmienia".
:
Mnie tam w ogóle nato do uboata nie pasuje, ( prędzej prosta, czarna guma lub gruby, skórzany pach ), ale wszystko jest kwestią gustu :wink:

BTW, to chyba najpopularniejszy model "podwodniaka' na forum :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.