Parnis M222S
Odpowiedz do tematu

: Parnis M222S
Widzieliście?? Nie wiem czy już nie było :razz:







i dla porównania :wink:



ten sam mechanizm, wymiary, zdaje się, że i koperta, inna koronka, no i cena :razz:

edi...nie no koperta chyba nieco inna jednak, ale to jeszcze co innego niż pilotki z nabitym numerem :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-04-04, 19:09, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
...koperta jest inna, ale tarcza to....bow się wkurzy zdaje się

sylwek
[Usunięty]
:
z tych fot wynika z całą pewnością :

a)inna koronka
b)inna koperta

wydaje sie innym osadzenie wskazówek, oraz same wskazówki ,,ale to chyba kwestia innej skali i rzutu :wink:

:
czarny mi się podoba, podmienić koronkię na mniej lotniczą, dać fajny pasek i zegar do ciuchrania jak znalazł :wink:

[ Dodano: 2012-04-04, 19:23 ]
sylwek napisał/a:
wydaje sie innym osadzenie wskazówek, oraz same wskazówki ,,ale to chyba kwestia innej skali i rzutu :wink:


to jeszcze dla porównania wersja SG z czarną tarczą i takimi wskazówkami :razz:


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No i napisów brak :razz: :mrgreen:
Ogólnie całkiem psijemny.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
jeszcze taki znalazłem :mrgreen:


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Gdyby ostatniemu zmienić koronkę byłby ciekawszy od pierwowzoru :P

:
a są gdzieś dostępne koronki do anitasów ??

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
sylwek
[Usunięty]
:
ten Parnik z racji braku napisów jest zajebibi do customa :razz: Iks, no koronka,to raczej maleńki problem jest ,, najwyżej se Osoba korbę założy jaką :mrgreen:

:
sylwek napisał/a:
ten Parnik z racji braku napisów jest zajebibi do customa

Bardzo ciekawa teza, mógłbyś ją rozwinąć?
Braku napisów na tarczy a zwiększone możliwości modowania :P

sylwek
[Usunięty]
:
wahin, ja nie mówię o modowaniu z punktu widzenia miszczów takich jak paru tu Kumotrów ,, ja mówię o customie jako personalizacji , czyli nadruku jakiego na onej tarczy :wink:

dla mnie to wystarczające by było ,, jedyne co mnie niepokoi , to brak WR na poziomie choćby 100 m

:razz:

:
sylwek napisał/a:
wahin, ja nie mówię o modowaniu z punktu widzenia miszczów takich jak paru tu Kumotrów ,, ja mówię o customie jako personalizacji , czyli nadruku jakiego na onej tarczy :wink:

dla mnie to wystarczające by było ,, jedyne co mnie niepokoi , to brak WR na poziomie choćby 100 m


jeśli na co dzień nie żyjesz w środowisku wodnym to raczej urojony problem :mrgreen: a co do nadruków na gotowych tarczach - to jest możliwe :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: Myślałem, że tarcze są robione od podstaw :wink: Jeśli to co mówisz jest prawdą, to ja chcę submarinerka z własnym nadrukiem :!:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks możliwe i sprawdzone!
KALKOMANIA :P

:
kalkomania to lipa będzie, myślałem, że można profi nadruk walnąć na gotowcu :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
sylwek
[Usunięty]
:
Iks, można zrobić tampondrukiem Panowie ,, zwłaszcza ,że tarcza seryjna ma odpowiednią fakturę ,,,zwłaszcza gdy w miejscu nadruku jest gładka ,, bez jakiegoś giloszowania ,czy czegoś tam :wink:

a jak w tem zegarku indeksy sa malowane ,,to żadnym problemem nie jest wydostać tarczę i z własnym projektem zanieść do firmy ,która to zrobi

środowisko wodne mnie jest akurat potrzebne z racji corocznego spływania kajakami ,, a tam raczej nie wystarcza standardowa wodoszczelność oferowana przez Majfriendów :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.