Poduszki do zegarków.
Odpowiedz do tematu

: Poduszki do zegarków.
Witam szanownych.
Ostatni mój zakup miał fajna poduszkę, skajkową..ale niestety podobijały się na niej pieczątki od Juriego. Ten fakt troszkę nie dawał mi spokoju..a że jestem osobą która umie szyć na maszynie ( w przeciwieństwie to większość nastolatek :mrgreen: ) to postanowiłem zrobić ją sam.

Na pierwszy rzut użyłem czarnej alcantary.



Po chwili zrobiłem podobną, ale z czerwonym paskiem i przeszyciem.



Nici o grubości 20 żeby były dobrze widoczne.





Wymiar zachowany to i do szkatułki się mieści :smile:




Po weekendzie jak będę miał chwilę wolnego czasu to zrobię takie wersje z pikowaniem w romby i poduszki ze 100 % skóry naturalnej.

Wiem, że to tak mało znaczące pośród waszych profi projektów..ale mnie takie drobnostki cieszą :mrgreen:

:
Ekstra ci to wyszło :!:

:
Super, uszyjesz mi komplecik do gabloty??

hrg.pl
:
Reggie, nie bądź taki skromny!
To połączenie czarnego z czerwonym/pomarańczowym - super!

:
ALAMO napisał/a:
Ekstra ci to wyszło


Dzięki :smile:
Ten z tym paskiem tak średnio pomyślałem bo praktycznie go nie widać.. trzeba będzie pasek poszerzyć do 4 cm .

Dominik napisał/a:
Super, uszyjesz mi komplecik do gabloty??


Serio chcesz ? :mrgreen: Jeśli tak to nie widzę problemu.
Szczerze mówiąc to sam dziś patrzyłem na allegro, ale nic nie znalazłem ciekawego..pudełka są..ale poduszek nie znalazłem :evil:

"Kobiety nie można zmienić,można zmienić kobietę,ale to nic nie zmienia".
Spam
[Usunięty]
:
Wyszło zajefajnie... świetny pomysł :!:

:
Reggie, super wyszło, świetna robota.

:
Reggie napisał/a:


Serio chcesz ? :mrgreen: Jeśli tak to nie widzę problemu.
Szczerze mówiąc to sam dziś patrzyłem na allegro, ale nic nie znalazłem ciekawego..pudełka są..ale poduszek nie znalazłem :evil:


No jasne, że chcę. Coś koło 70 mi potrzeba :twisted:

hrg.pl
:
Fajnie, że Wam się podoba. Mam jeszcze jeden pomysł na taki hmm..ekspozytor wykonany ze skóry przeszywany ręcznie dwiema igłami :mrgreen:
Może spróbuję użyć materiału o strukturze carbonu..w sumie dało by to fajny efekt :roll:

Dominik napisał/a:
No jasne, że chcę. Coś koło 70 mi potrzeba


Tosz to prawie hurt :lol:
Jeśli chodzi o mnie to nie widzę problemu :wink:

"Kobiety nie można zmienić,można zmienić kobietę,ale to nic nie zmienia".
:
Wyglądają świetnie :wink:
Od dawna chciałem sobie zrobić pudełko, bo wyciąć, skleić i pomalować kilka desek to dla mnie żaden problem, ale przy tekstyliach odpadam....

P.S. Parni U-Boat na nato wyglada całkiem spoko :wink: Ale jakoś nie wierzę, ze pasek nylonu trzyma taki spory kawał zelarstwa na nadgarstku :razz:

Ostatnio zmieniony przez Machu 2012-08-17, 23:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Poduchy wymiatają

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Gratuluję efektu, jest super. :shock:

A ja to nawet nie rozumiem, jak działa maszyna do szycia. O umiejętności obsługi takowej nawet nie wspominając :mrgreen:

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Wyszło profesjonalnie :)
Gratuluję pomysłu.

:
Machu napisał/a:
P.S. Parni U-Boat na nato wyglada całkiem spoko Ale jakoś nie wierzę, ze pasek nylonu trzyma taki spory kawał zelarstwa na nadgarstku


Trzyma się trzyma :wink: Tylko kupiłem tą tańszą wersję od Mocnego i faktycznie pasek wygląda ciut "chudo" przy gabarytach zegarka.

xylog napisał/a:
A ja to nawet nie rozumiem, jak działa maszyna do szycia. O umiejętności obsługi takowej nawet nie wspominając


Proste..depczesz pedał i uważasz na palce :lol:

Dzięki Panowie za miłe słowo :smile:

"Kobiety nie można zmienić,można zmienić kobietę,ale to nic nie zmienia".
:
Fajne poduchy szyjesz, dobry pomysł, jesteś pierwszym profem od poduszek na tym forum.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.