"Gotowanie dziczyzny" czyli jak powstaje Dzik i So
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
A ma coś do nabijania wskazówek, czy wklepuje je z palca?


Svedos gwoździe wbija czołem, to myślisz że wskazowki nie nabije :P :?:

:
Tiaaaaa........ ramieniem nieprzesuniętym na czoło czyli wujem :mrgreen:

:
Svedos, śmiechy chichy, ale tak marketingowo to powinieneś dorzucić jaką fotę jak trzymasz w pęsecie jakiś trybik rozbebeszonego mechanizmu, na kolejnej coś szlifujesz przy szlifierce, potem właśnie z tym aparacikiem to regulacji chodu i jeszcze parę takich. Na ścianach oczywiście portrety przodków, zegarmistrzów. Wtedy ceny 3x w górę i zaczyna się rodzić legenda.... :mrgreen:

Segoy
:
Segoy napisał/a:
fotę jak trzymasz w pęsecie jakiś trybik rozbebeszonego mechanizmu

Absolutnie...to by świadczyło, że te mechanizmy wymagają ingerencji :razz:
A tak przecież nie jest :)

:
Segoy napisał/a:
na kolejnej coś szlifujesz przy szlifierce


Na jakiej szlifierce - wszystko RĘCZNIE musi być...

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
ALAMO napisał/a:
Cytat:
A ma coś do nabijania wskazówek, czy wklepuje je z palca?


Svedos gwoździe wbija czołem, to myślisz że wskazowki nie nabije :P :?:


:shock:

A to teraz qmam ten fotomontaż :mrgreen:

Pozdro!!!
:
Segoy, mówisz i masz


:
cool ! :mrgreen:

Segoy
:
mamy jeszcze w planach wyposazyć warśtat Svedosa w krowę rasy polskiej, żeby ozorem lizała mostki :P

:
Zarost gdzie jest,ja sie pytam :!: :?: :!: :?: :!: :?:
Nie mozna byc Szwajcarskim zegarmistrzem z dziada pradziada co to w zakladach Eposa praktyki glaskania srubek odbywal bez zarostu!Siwego!
Od razu widac,ze to to takie to melepeciarstwo skladane na kolanie przez Pana Mariana,a nie tam kualita.
I ja mam tego dzika i on taki sredni jest,o portki jak pocieram to mi sie bezel nie bezeluje i szafir jakis taki widac,ze przez male dzieci wycinany.Nie powiem jak widac,bo to tajemnica jest,ale widac!Jestem bardzo niezadowolony z produktu koncowego,gdyz poniewaz ja sie znam i wiem.O!I rzadam zwrotu niewinnosci,bo na pieniadze juz za pozno!Krzywda sie stala!
W takim razie,publicznie oswiadczam,ze w ramach rekompensaty poprosze 3.4kg ziemniakow bialych umytych z upraw Polskich oraz ogorki,tak z dwa sloiki dobrze ukiszonych.Amen.

I w ogole wirtualna marka taka.I co ten temat tu robi?Prezes zaraz wykasuje i bedziecie mieli,kryptoreklamowce jedne! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Oficjalnie pozdrawiam,
Zenon Kompleks

Ostatnio zmieniony przez Janek 2012-03-26, 14:24, w całości zmieniany 2 razy
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
sylwek
[Usunięty]
:
Janek, się Melepeta wygadała i już lżej ,prawda :?: :evil: :mrgreen:

:
sylwek napisał/a:
Janek, się Melepeta wygadała i już lżej ,prawda :?: :evil: :mrgreen:

Prosze sie tak do mnie,prosze drogiego Pana nie odzywac.Jam prezesem spolki gieldowej jam jest jam!
Sobie wypraszam,mam immunitet na kawe darmowa!O!Takie buty widzieli?Nie widzieli!Bo to tylko w swiecie wielkim takie rzeczy,
A tak w ogole to nie wiem o czym Pan mowi,prosze dyskutowac z sekretarka,ja jestem tutaj od Panowania.



Pozdrawiam (bez uklonow)
Marian Malyptak

Ostatnio zmieniony przez Janek 2012-03-26, 15:10, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ale z was cieniasy, o czym ta dyskusja? przecież z daleka widać że to fotomontaż. to pseudo oświetlenie, brak kadru i słabe kolory, brak madżeny..

Dzięki swojemu profesjonalnemu oprogramowaniu odkryłem że tam siedzi przebrany azjata, a całość się dzieje na zapleczu chińskiej knajpy, marna mistyfikacja.

ale plus za chęci :mrgreen:

_
work in progress
:
Damian napisał/a:
Ale z was cieniasy, o czym ta dyskusja? przecież z daleka widać że to fotomontaż. to pseudo oświetlenie, brak kadru i słabe kolory, brak madżeny..

Dzięki swojemu profesjonalnemu oprogramowaniu odkryłem że tam siedzi przebrany azjata, a całość się dzieje na zapleczu chińskiej knajpy, marna mistyfikacja.

ale plus za chęci :mrgreen:

Nie tylko przebrany Azjata!Przebrane dziecko Azjatyckie!
To by tlumaczylo brak zarostu!Ze ja glupi wczesniej o tym nie pomyslalem... :oops:



Uklony,
Herman Paleczka

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
A miałem się nie golić... :razz: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.