"Gotowanie dziczyzny" czyli jak powstaje Dzik i So
Odpowiedz do tematu

sylwek
[Usunięty]
:
O to wielka biała pan jest dobra pan :mrgreen:

:
Svedos robi konkretną robote i to sam, a Wy mu tu tak. Wstydźcie się zazdrośnicy.

Pozdro!!!
:
To właśnie z bezinteresownej zawiści wszystko :mrgreen:

:
ALAMO napisał/a:
Daje im chleb dla konia

A to konia nie ma ?
A jak ma, to co koń je w takim razie ....
I nasuwają się kolejne wątpliwości :roll:

sylwek
[Usunięty]
:
Cezar, a po co mu koń :?: przeca ma całą piwnicę chętnych do pracy ,małych rączek :mrgreen: one ,te rączki to ze 4 konie zastąpią :roll:

:
ALAMO napisał/a:
To właśnie z bezinteresownej zawiści wszystko :mrgreen:


O,o,o, tego też mogłem się spodziewać.

Pozdro!!!
:
Svedos napisał/a:
Kamel, próbowałeś kiedyś coś w tych "kondonkach" robić :mrgreen: , polecam :razz: :wink:


Niestety próbowałem...
... i się poddałem. Ale po Waszych komentarzach już wiem, że nie tylko ja :grin:

:
Pełen szacunek, za warsztat. A takiego ujstrostawa do osadzania wskazówek to nawet mój majster nie ma :shock:

:
Bardzo podoba mi sie ta fotorelacja. Swietnie, ze mozna zobaczyc to od kuchni

sylwek
[Usunięty]
:
Karolewskiej, i w dodatku Svedos bez fspomagaczy żadnych (przynajmniej na stole nie było) :twisted: chociaż na fotach i tak wuja widać,czy łapy sie nie trzęsą :mrgreen:

:
a za lat parę będziemy wspominać jak to drzewiej w Gerlachu zegarki sam jeden Svedos, własnymi ręcami przy biurku...

nie ma ściemy - podziękował bardzo grzecznie za ukazanie procesu produkcji modelu 78/300 (jeśli dobrze cyferki odczytałem) :mrgreen:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Fajny reportaż, Firma G.Gerlach nie ma tajemnic.

:
Pełna profeska - cholernie mi się miska zaciesza jak widzę takie zdjęcia zrobione w Polsce :) Dzięki za fotorelację!

:
Bardzo fajny fotoreportaż, brakuje mi takich rzeczy na forum.

Dzięki ! ! !

Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
Kamel napisał/a:
Svedos napisał/a:
Kamel, próbowałeś kiedyś coś w tych "kondonkach" robić :mrgreen: , polecam :razz: :wink:


Niestety próbowałem...
... i się poddałem. Ale po Waszych komentarzach już wiem, że nie tylko ja :grin:


Ja nawet nie próbowałem sie w kondonie pchaćm bo z góry wiedziałęm że bezie nie wygodnie.

Cytat:
Pełen szacunek, za warsztat. A takiego ujstrostawa do osadzania wskazówek to nawet mój majster nie ma


A ma coś do nabijania wskazówek, czy wklepuje je z palca?

[ Dodano: 2012-03-26, 12:08 ]
Cytat:
chociaż na fotach i tak wuja widać,czy łapy sie nie trzęsą


Z doświadczenia napisze tak, aby ręce się zatrzęsły potrzebne jest ziarenko niewiary w siebie lub długa kuracja na borygo.

Pozdro!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.