"Gotowanie dziczyzny" czyli jak powstaje Dzik i So
Odpowiedz do tematu

:
Nie dokręcasz dekla suwmiarką? :lol: :lol:

:
Segoy, werki są bardzo dokładnie wyregulowane w fabryce, wiec praktycznie nie ma potrzeby regulacji po montażu. Na wszelki wypadek "leżakujące" po zmontowaniu zegarki są obserwowane pod katem dokładności i w razie potrzeby dokonuję korekty ręcznie, ale jak dotychczas musiałem to robić w dwóch czy trzech przypadkach.

:
A jak wygląda smarowanie?

:
jaro19591 napisał/a:
A jak wygląda smarowanie?

To pewnie tez w fabryce werków

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Spam
[Usunięty]
:
Fajną masz salę tortur :wink:

:
Oczywiście, chodzi mi czy w/g Svedosa małe rączki zrobiły to w miarę dobrze.

:
jaro19591, werki są fabrycznie prawidłowo nasmarowane, nie ma zatem potrzeby dodatkowo ich smarować.

Czasami do głośniejszych werków kapnę kropelkę oliwy na łożysko wahnika, ja w trakcie montażu smaruję tylko uszczelki i gwinty.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2012-03-25, 21:20, w całości zmieniany 1 raz
:
Swedos w swojej Oficynie przy pracy , aż miło popatrzeć :)

:
Santino napisał/a:
Marcin, a czemu gruchy nie polecasz?
Czym dmuchać?


Sam się prosisz o ripostę .. :twisted:

:
Svedos fotoreportaż klasa, muszę sobie sprawić przyrząd do osadzania wskazówek, pewnie sam go sobie zrobię jak znajdę czas.

sylwek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Santino napisał/a:
Marcin, a czemu gruchy nie polecasz?
Czym dmuchać?


Sam się prosisz o ripostę .. :twisted:


to chyba nie tu ,ale zawsze można po zażyciu grochówki jakiej ,,,tym wydechem odtylcowym :twisted:

:
A nawet jak są suche to tez nie ma potrzeby ich smarować no chyba że wkurza kogoś głosna praca wahnika na łożysku wałkowym. Te werki na sucho trzymają tak samo parametry producenta przy zurzyciu takim samym jak nasmarowane z tą różnica że głośniej pracuje wahnik na łożysku. Oczywiście może zdarzyć się że któryś to mechanimzm złapał syfa, lub jest niewyregulowany itd i trzeba poprawiać, lecz przed tym najlepiej zęby, zębniki i czopy, czy coś nie jest powodem rozjazdu( generalnie jakiś syfek).

[ Dodano: 2012-03-25, 21:30 ]
Cytat:
to chyba nie tu ,ale zawsze można po zażyciu grochówki jakiej ,,,tym wydechem odtylcowym


I to nawet jest bezpieczniejsze jak tym odprzodowym pod warunkiem że jesteś w 100% pewien że nie popełnisz kleksa.

Pozdro!!!
sylwek
[Usunięty]
:
kaido2, no .. popełnienie narty sie mnie nie zdarza :twisted:

:
Svedos napisał/a:
Segoy, werki są bardzo dokładnie wyregulowane w fabryce, wiec praktycznie nie ma potrzeby regulacji po montażu.


Ale profesjonalnie by wyglądało! :twisted:

Segoy
:
Segoy napisał/a:
Svedos napisał/a:
Segoy, werki są bardzo dokładnie wyregulowane w fabryce, wiec praktycznie nie ma potrzeby regulacji po montażu.


Ale profesjonalnie by wyglądało! :twisted:


Fakt, mogłem podłączyć do laptopa :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.