Nowy militarny Parnis
Odpowiedz do tematu

:
Bez wątpienia Parnis ma swoje korzenie w IWC, i w tym przypadku nie da się tego ukryć, co nie zmienia faktu że to fajny zegarek.



http://img84.imageshack.u...genieuraut.jpg/



http://img80.imageshack.us/i/iwc2052.jpg/

:
Oczywiście, że fajny i może dzisiaj zalicytuję :wink:

:
Kurcze ...

No fajny ten inżynier dla biednych ...

Ale dla mnie za duże podobieństwo - niech się kumotrom nosi :)

Blaz
[Usunięty]
:
Zaprezentowałem go jako ciekawostkę. :wink:



Dla zainteresowanych: ceny na razie są trochę wyższe i wynoszą zazwyczaj półtora standardowego Parnisa. :wink:

Darecki
[Usunięty]
:
Nie daj boże tego inżyniera pokazać na kizi :wink: zadziobali by hehe :P

:
darekmp3 napisał:
Nie daj boże tego inżyniera pokazać na kizi :wink: zadziobali by hehe :P


No tak japrostrza droga by zostać wyklętym - wkleić tą foto jako tanszy zamienik IWC :D

:
Ja bym wkleił, ja nie pękam....ale konto skasowałem :wink: :lol:

:
Czy ja wiem czy mi się ten "insz" (insztalator, znaczy się) podoba...

Chyba nie.



J.

:
hotwax napisał:
darekmp3 napisał:
Nie daj boże tego inżyniera pokazać na kizi :wink: zadziobali by hehe :P


No tak japrostrza droga by zostać wyklętym - wkleić tą foto jako tanszy zamienik IWC :D




Zaczynać wątki i wklejać foty "tańszy zamiennik" może tylko Ja, Klauidusz, Co Nie Umiem Się Do Ludzi Zwracać W Pierwszej Osobie. W wydaniu innych to jest tylko wtórność, podróbkarstwo i wogóle :wink: ...

:
zawsze jest ktoś to wie czy mozna kopiować za ile i od kogo , a kto nie może - bo bidny choć solidny .

Blaz
[Usunięty]
:
Jacek. napisał:
Czy ja wiem czy mi się ten "insz" (insztalator, znaczy się) podoba... Chyba nie. J.
Ano mnie też się nie podoba, podobnie zresztą jak pierwowzór, ale nowy model Parnis wypuścił, więc zaakcentowałem. :wink:

Darecki
[Usunięty]
:
A mi się podoba ten na gumie z pierwszego zdjęcia svedosa :wink: tylko zastanawiam się dlaczego aż 46mm? Przecie nie każdy ma łapę jak kingkong :wink:

:
To kwestia kształu kopertu. Myślę że wiekościowo jest porownywalny z 43mm Parnisami. Tu są po prostu takie wypustki osłaniajace kornkę i one dodają trochę grubości. Nie ma strachu. Inżytnier nie jest wcale taki wielki. :wink:

:
Balaz, ale zmień tytuł wątku. Jaki on tam militarny, inżynier i już

:D

Blaz
[Usunięty]
:
Tylko że taka była nazwa aukcji, na której go znalazłem. Militare watch. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.