Nowy militarny Parnis
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Nowy militarny Parnis
Trafiłem na takiego Parnisa:











46mm bez koronki, grubość 14mm i podobnież wskazówki oraz indeksy potraktowane luminową. :wink:

:
Ktoś tu ostatnio pokazywał takiego indziniora chyba 80 $ stoi na ebayu

:
...te 46mm trochę mnie przeraża

:
Poczekamy aż majfrend będzie miał w ofercie i kto wie, kto wie......., solidny kawał metalu, ale wygląda bardzo "professional".

Darecki
[Usunięty]
:
nawet nawet ale trochę przy duży.

:
Zwróćcie uwaga że w przypadku tego modelu napis Parnis juz tak nie razi.....z dwóch powodów, wielkość czcionki została prawidłowo dobrana do zegarka i....Parnis to w końcu bardzo szlachetna Chińska firma :wink:

:
No zgrabnie im wyszedł ten Inżynier. Nawet okno w deklu nie za duże :wink:

Podoba mi się

:
Szczegóły są dobrze dopracowane, polecam zerknąć na datownik ładnie wkomponowany w tarczę , nie sprawia wrażenia wymuszonego elementu w tym miejscu. Równają z produkcja w górę.

:
svedos napisał:
Zwróćcie uwaga że w przypadku tego modelu napis Parnis juz tak nie razi....




...ale mogliby wymyślić sobie jakieś logo. Sam "znaczek" byłby lepszy w tym przypadku (moim zdaniem oczywiście :wink: ), co nie zmienia faktu, że ten napis faktycznie nie drażni.



...a znaczek mogliby łupać na koronce :wink:

:
Takie "P" jak w Bernim "B", było by nieźle.

:
Parnis jak Parnis, ale z dobraniem paska może być problem.

:
Ciekawy... zupełnie nie w parnisowym stylu, pytanie tylko ile będzie wart ten pasek, bo znaleźć inny i wymienić będzie już zdecydowanie trudniej :?

:
Na fotkach pasek wygląda przyzwoicie, a po tym co dostałem z Chinominorem śmiem twierdzić że wielce prawdopodobne jest iż jest wysokiej jakości.

:
pawwel napisał:
Ciekawy... zupełnie nie w parnisowym stylu




Nazywajmy rzeczy po imieniu, to IWC z wymazaną nazwą. Parnis nie ma swojego stylu.

:
teston napisał:
Parnis jak Parnis, ale z dobraniem paska może być problem.




To jest standardowy chiński zwierz docięty, więc tym chałupniczym i tajemnym sposobem :wink: można każdy pasek mu zasadzić.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.