BURAN LUNAR BAZYLIKA
Odpowiedz do tematu

: BURAN LUNAR BAZYLIKA
BURAN LUNAR BAZYLIKA



Chronograf Buran w obudowie typu Basylkia, jest to typ koperty stosowniej przez producenta i właściciela brandu firmę Volmax do produkcji luksusowych zegarków. Ten model ma pięknie kliszowaną srebrną tarczę z błękitnymi wskazówkami i indeksami z kalendarzem i fazami księżyca.



Mechanizm Polot chronograf kaliber 31679 na 25 kamykach

Koperta Stalowa polerowana

Szkło szafirowe

Dekiel stalowy wciskany, przeszklony, szkło szafirowe

Koronka stalowa „cebulka”

Tarcza srebrna giloszowana, indeksy i wskazówki błękitne, kalendarz na godz. 12, dodatkowa komplikacja faz księżyca

Pasek 20 mm z wycięciem, fabrycznie zakładany pasek Hirsch

Wymiary 40 x 13 mm

Limitacja 500 szt








































:
Sama Basilika wiadomo, niekiepska. Ale cały czas mnie zastanawia czemu oni nie wpadli na pomysł żeby nad wyglądem mechanizmu popracować ...

Tomi
[Usunięty]
:
Gustowny sprzęt. Połączenie niebieskich indeksów z białą tarczą jest bardzo eleganckie. Miło popatrzeć. Burany jak zwykle bez mankamentów, chociaż jak rzecze Alamo - zdobienia mechanizmu mogłyby się w nich pojawić zważywszy na charakter tych zegarków. Trzeba wysłać pracowników na przeszkolenie w zakresie zdobnictwa w okolice Pekinu :wink:

:
Jak to u Rosjan, jedno zrobią dobrze drugie spierniczą....szafirowe szkło i mechanizm "surówka", a pod pełny dekiel potrafią wsadzić zdobiony 3105 :lol: :lol: :wink:

Edyta

z rosyjskim zegarkami tak jak z tym cytatem " pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki."



Tommi , bez wątpienia mechanizm tak zdobiony jak ST19 wyglądał by o niebo lepiej.

:
Etam nie ma sie co molestować to i tak najpiękniejszy surowy mechanizm - wnoszę po oglądaniu mojego mój jest jeszcze bardziej surowy , ale i starszy.

Piekny brak zdobień :)

Tomi
[Usunięty]
:
:) Coś w tym jest . Ale to jest też coś co je wyróżnia. I tak bezcenne jest zdziwienie w oczach rozmówcy kiedy odpowie się na pytanie jakiej produkcji jest zegarek na którego on kątem oka zerka :) Czasami to nawet dwa razy trzeba powiedzieć, żeby delikwent przyjął tą zaskakującą nowinę do wiadomości :)

Arek
[Usunięty]
:
svedos napisał:
z rosyjskim zegarkami tak jak z tym cytatem " pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki."
A tego nie rozumiem :roll: Dobrze pamiętam że masz drugiego w takiej samej kopercie, tylko z różowego złota?? :)

Blaz
[Usunięty]
:
I tradycyjne pytanie: wygodnie się go nosi? :wink:

:
...na żywca wygląda dużo lepiej. Myślałem tylko, że większy jest. Do garniaka jak znalazł :)

:
Zimny, cytat od ciebie ale nie do Ciebie, po prostu w rosyjskich zegarkach nie zawsze wszystko jest tak jak byśmy tego się spodziewali lub chcieli, ten drugi egzemplarz to tradycyjnie żółte złoto, pozłota znaczy.



Blaz, nosi się bardzo wygodnie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.