noworuskie
Odpowiedz do tematu

sylwek
[Usunięty]
:
pmwas, jak dobrze poczytać fachmana :wink:

:
Moim zdaniem wyglądają jak zabawki dla dzieci a nie jak zegarki. Szczególnie ten pierwszy. Ale może się nie znam, bo jestem misiem o bardzo małym rozumku :mrgreen:

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Mnie tam się podobają, ale fakt, ze ich design do subtelnych nie należy :wink: takie karykaturalne nieco, jakby projektant zostawił robote w polowie i olał dopracowanie detali....

:
Nie twierdzę , że są ładne albo brzydkie. To jest kwestia gustu.
Mnie nie chodzi o projekt a o ogólne wrażenie. Bije od nich aura taniego plastiku.
Może to trzeba obmacać i na rękę założyć bo fotki mogą przekłamywać rzeczywisty wygląd?
Ostatnio na Ukrainie widziałem Rolexa za 40 PLN. Sprawiał podobne odczucie wizualne.

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Ten pierwszy ma tarczę z lumą (świeci cała) stąd może takie dziwne na pierwszy rzut oka wrazenie. Zresztą, tarcze nowych K-34 to typowo kwestia gustu - spotykam się z bardzo różnymi, jednak generalnie chyba dośc pozytywnymi odczuciami - nawet ta cięta na ruski szmelc część mojej rodziny ten zegarek lubi :)

http://pmwatch.republika.pl/k34_0.html

Inna sprawa, ze noszę go rzadko, bo pasek nato już sobie pieknie dekielek przepolerował, ale to nic - dekiel tam pal licho, natomiast obawaim się, że kanty też za chwilę mogą się zacząć błyszczeć, a ta matowa koperta naprawdę jest śliczna :)

Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
Eustachy napisał/a:
Ostatnio na Ukrainie widziałem Rolexa za 40 PLN. Sprawiał podobne odczucie wizualne.



...to żeś Panie pojechał po rusofilach jak Helga po her Fliku... :lol:

sylwek
[Usunięty]
:
Spam, nie pindol Panie ,, nie od dzis wiadomo że na Ukrainie jest zagłębie podróbkarskie, tzn sklepów z tandetą dostatek :wink:

Spam
[Usunięty]
:
sylwek napisał/a:
Spam, nie pindol Panie ,, nie od dzis wiadomo że na Ukrainie jest zagłębie podróbkarskie, tzn sklepów z tandetą dostatek :wink:


...sylwek o czym ty mówisz :shock: ... tam sklepów nie ma... oni to wyrabiają po stodołach jak szwardzwaldscy chłopi koszerne zegary ścienne... :mrgreen:

sylwek
[Usunięty]
:
Spam, znaczy :roll: kłalyta taka :?:

Spam
[Usunięty]
:
sylwek napisał/a:
Spam, znaczy :roll: kłalyta taka :?:


...wybieraj... :twisted: --->http://aukro.ua/muzhskie-chasy-105259

sylwek
[Usunięty]
:
Spam, a ,że tak spytam :?: nie dałoby sie znaleźć w tych ichnich stodołach takiego zegareczka ,co by miał prawdziwie stalową kopertkę :?: tak żeby to móc wykorzystać do szczytnego celu jakiego :roll: :?:

Spam
[Usunięty]
:
...nie mam pojęcia... ja tam się jedynie w K43 zaopatruję... inna sprawa to cy oni wiedzą co to stal :mrgreen:

:
pmwas napisał/a:
Ten pierwszy ma tarczę z lumą (świeci cała) stąd może takie dziwne na pierwszy rzut oka wrazenie. Zresztą, tarcze nowych K-34 to typowo kwestia gustu - spotykam się z bardzo różnymi, jednak generalnie chyba dośc pozytywnymi odczuciami - nawet ta cięta na ruski szmelc część mojej rodziny ten zegarek lubi :)

http://pmwatch.republika.pl/k34_0.html

Inna sprawa, ze noszę go rzadko, bo pasek nato już sobie pieknie dekielek przepolerował, ale to nic - dekiel tam pal licho, natomiast obawaim się, że kanty też za chwilę mogą się zacząć błyszczeć, a ta matowa koperta naprawdę jest śliczna :)


Czyli trzeba obmacać :mrgreen: a nie patrzeć na fotki.

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Cóż, praktycznie ze wszystkim tak jest. Fotka jest dwu, a zegarek trójwymiarowy - tak samo jest z fotkami samochodów - jak sie nie zobaczy na żywo, to nie ma co wydawać ostatecznych sądów. Często zegarek na fotce wygląda świetnie, a na łapce w realu tak sobie :) I odwrotnie :)

Z nowych komandirów większośc automatów wygląda spoko, a większość bareryjnych chrono... już nie całkiem. choć z jeden łądny model też sie wśród nich znajdzie. Ale nie jest to na pewno ten :twisted: :

http://allegro.pl/zegarek...2198878099.html

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2012-03-14, 20:34, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Nie wiem czy już było pisane, ale przeglądając zatokę natknąłem się na nowe Komandirskie:



Całkiem fajny IMHO.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.